Ballošica
22.03.12,19:30
Zc-ovi končí 31.3. PZ na dobu určitú, už podpísal novú pracovnú zmluvu s platnosťou od 1.4. a prijali ho do nového pracovného pomeru. Čo teraz? Zc má záujem o nové pracovné miesto. Ako ukončiť predchádzajúci pracovný pomer?
avalik
22.03.12,18:35
§ 71
Skončenie pracovného pomeru dohodnutého na určitú dobu

(1) Pracovný pomer uzatvorený na určitú dobu sa skončí uplynutím tejto doby.
myara
22.03.12,18:42
§ 71
Skončenie pracovného pomeru dohodnutého na určitú dobu

(1) Pracovný pomer uzatvorený na určitú dobu sa skončí uplynutím tejto doby.

podla mna to zadavatelka myslela tak, ze aj oni s nim podpisali zmluvu od 01.04., ale zaroven ho prijali aj niekam inam

cize podla mna staci, ze k vam nenastupi, kedze v zmysle § 46 ZP:
Pracovný pomer vzniká odo dňa, ktorý bol dohodnutý v pracovnej zmluve ako deň nástupu do práce.

teda ak nenastupi, PP nevznikne
Ballošica
22.03.12,19:02
Áno, presne tak.
Nemôže predchádzajúci zamestnávateľ nejako sankcionovať nenastúpenie, pretože ďalšia PZ bola už podpísaná?
myara
22.03.12,19:09
Áno, presne tak.
Nemôže predchádzajúci zamestnávateľ nejako sankcionovať nenastúpenie, pretože ďalšia PZ bola už podpísaná?

nie, nemozete ho nijako sankcionovat
Ballošica
22.03.12,19:34
Ja by som na mieste Zc asi podala žiadosť o ukončenie PP uplynutím PP na dobu určitú + nejakou žiadosťou "stiahla" podpis na predĺžení PP.
avalik
22.03.12,20:33
Ja by som na mieste Zc asi podala žiadosť o ukončenie PP uplynutím PP na dobu určitú + nejakou žiadosťou "stiahla" podpis na predĺžení PP.

??? tak teraz mam z toho uplny gulas - zamestnanc podpisal dohodu o predlzeni PP alebo novu pracovnu zmluvu s doterajsim zamestnavatelom a zaroven podpisal novu pracovnu zmluvu s inym zamestnavatelom, kde chce realne nastupit?
otazky kladies z pohladu terajsieho zamestnavatela, ktory si chce udrzat zamestnanca alebo z pohladu zamestnanca?