Katka0208
23.03.12,06:16
Dobrý deň,
prosím vás, vedel by mi niekto poradiť, prečo, keď dám v Omege tlačiť hocijakú zostavu čo sa týka DHM, teda Účtovné odpisy, Odpisový plán alebo Zaraďovací protokol, tak mi vždy vytlačí prázdne strany??? Teda kolonky z danej zostavy sú vytlačené, ale nič mi pri nich netlačí, akoby som nemala v majetku nič. A pritom mám majetok normálne zaradený, vypočítané odpisy, urobenú uzávierku a automaticky zaúčtované odpisy. Prosím...
Aljok
23.03.12,06:29
Pod tým okienkom kde si vyberáš predmet tlače ( napr. účtovné odpisy) máš nadpis :
Do tlače zahrnúť záznamy = tu si musíš vybrať či chceš všetky, alebo napr. aktuálny....
Nemáš tam náhodou zvolené Označené a pritom si si neoznačila ani jeden?
Zita5
23.03.12,06:34
Ak máte napríklad Tlač zostavy a vľavo kliknuté ...Tlač označené....a nič nie je označené, tak Vám vytlačí čisté tlačivo s linkami, bez textu .

Takže doporučujem nastaviť jednu z možností

Tlač zostavy :
Označené
Neoznačené
Všetky
Aktuálny
Zobrazené
Zita5
23.03.12,06:35
Alenka, asi som dlho písala , bola si šikovnejšia :)))
Aljok
23.03.12,06:37
Zitka, Ty to máš zasa krajšie a prehľadnejšie. :-)
Katka0208
23.03.12,06:42
Ďakujem vám obom za radu :) Práveže som aj mala označené, čo som chcela tlačiť a mala som zaškrtnutú voľbu Označené, ale nebralo mi to vôbec. Skúšala som aj Aktuálny záznam, ale to tiež nebralo, len voľbu Všetko som vyskúšala až teraz a presne to to má byť (neviem síce prečo berie iba túto voľbu, ale to nevadí) :))) A to nad tým hútam od včera.... Prajem krásny deň
Katka0208
04.04.12,07:38
Pekný deň :) trošku oneskorene by som mala ešte jednu otázočku, ak mi niekto viete poradiť. Netýka sa síce DHM, ale tlače dokladov celkovo. Keď zadám tlač nejakého dokladu, napr. interný, resp. PPD či VPD, tak keď mi ho vytlačí, tak v kolonke Text mi ten text nevidno celý (v niektorých je trošku dlhší). Nedá sa to nejako ovplyvniť a tá kolonka trebárs rozšíriť ? Už nad tým špekulujem dobrú pol hodinku, ale na nič som neprišla :) tak si myslím, že sa to nedá, ale radšej sa poradím...