grammatika
23.03.12,09:42
Práve nám došla faktúra od spoločnosti Slovenský telefónny zoznam s.r.o., IČO: 44759932 za uverejnenie inzerenta v zozname Slovenský telef.zoznam 2012 za obdobie dle zmluvných podmienok.

Faktúra je ostrá nie zálohová!!!! v sume 119,40 eur.

Na druhej strane malým šedým neviditeľným písmom napísané podmienky, že ide o výzvu k prvej platbe a keď ju uhradíme tak sa uzatvorí inominátna zmluva.
Zároveň ďalšia "blbosť" je, že na Fa je napísaní že je to suma celková. Ale v podmienkach, je to štvrťročná platba.
Mám taký silný pocit, že ide o ďalšiu spoločnosť, ktorá skúša, či ľudia uhradia a potom sa budú ľudia sťažovať, tak pozor ak o takúto službu nemáte záujem tak neuhrádzajte.
misoft
23.03.12,08:58
Ivana 1511
23.03.12,09:01
Máš pravdu, aj nám prišla ale ja čítam aj to čo sa pomaly nedá prečítať / bledo šedé na bielom ozaj sa to zle číta / ale stojí to za námahu. Tiež som sa až tam dočítala, že je to platba štvrťročná. Neuhradila som a skončila v koši. Spomínam si, že nám prišla aj v minulom roku a tiež sme ju neuhrádzali. Asi skúšajú v tomto období naše nervy.
Ivenka
23.03.12,09:04
Tiež mi prišla až som skoro obvinila šéfa čo za blbosť objednal a potom som našla: v ľavom dolnom rohu je napísané - platba je dobrovoľná, a skončilo v koši. No vynaliezavosť niektorých ľúdí, klobúk dole.
Danielle369
23.03.12,09:05
KEJKA
23.03.12,10:11
mne dnes došla, ešte na staré meno firmy, bez IČO mojej firmy............putovala do koša, ale žiadne poznámky som si tam nevšimla, je fakt, že je ostrá, ale už som na také veci opatrná.
Halli
23.03.12,11:57
Aj ja som práve otvorila obalku, ...ani len adresu moju nevedia, IČO samozrejme žiadne, opísali len adresu prevádzky...bóóže to sú špiny!!
Zita5
23.03.12,12:05
marjankaj
23.03.12,12:08
A prečo si na ňu treba dávať pozor? Je tam antrax?:--- Snáď každý vie, čo si objednal a o čo má záujem.
inuš
23.03.12,12:21
Pridávam sa. Keďže mám dnes dovolenku a nie som v práci, volali mi, že prišla poštou ostrá faktúra od Slovenský telefónny zoznam, že čo s tým, či sa to bude platiť. Samozrejme som povedala, že firma nič neobjednávala, nech tam zavolajú. A predstavte si, na uvedené t.č. sa nedá dovolať. V pondelok si fa hneď preštudujem. Uričte by som ju neuhrádzala, ale napriek tomu som rada, že existuje porada a našla som tu, že ide o podvod. Vďaka za Vaše príspevky.
Halli
23.03.12,12:31
čítala som ťa Zitka, prave preto posúvam, nech vidia ďalší...
Halli
23.03.12,12:34
ani basničky nikto nechcel a vidíš, čo sa robilo...
Halli
23.03.12,12:50
tak som sa tam na xxx-ty raz dovolala. Na mail helplinestz@gmail.com som napísala, že ich žiadam o vymazanie akýchkoľvek mojich údajov z ich databázy...čakám na odpoveď...oznámim Vám
povedalo mi tam jedno chúďa /do kaše namočené dievčatko/ že to je len ponuka!! tak ako upozornila aj Zita5-Zitka vo svojom príspevku, mne sa ani tie všeob.podmienky čítať nechcelo..tak dík Zitka ;)

http://www.techhracky.sk/data/att/299_obr.jpg



http://www.google.sk/imgres?q=kôš+na+papier&um=1&hl=sk&biw=1247&bih=799&tbm=isch&tbnid=gJ0s6ktwfuaY4M:&imgrefurl=http://www.ascsro.sk/katalog/skartovacie-zariadenia&docid=_zi8gBT6h8HRgM&imgurl=http://www.ascsro.sk/library/images/Sk_5_prezentacia_kalkulacky/Sk_522_skartovacky/primo_700.jpg&w=400&h=400&ei=poFsT-HoNKHf4QSyqNS_Ag&zoom=1
misoft
23.03.12,14:31
Sú to nekalé a podvodné praktiky - oznámiť SOI na túto spoločnosť.
Halli
26.03.12,06:47
Zatiaľ mi chrapúni neodpísali...ale zavádzajúce faktúry, to vedia posielať!!!...ale už je v skartovačke, tak len čakám ako sa zachovajú..
FAA
26.03.12,06:55
A prečo si na ňu treba dávať pozor? Je tam antrax?:--- Snáď každý vie, čo si objednal a o čo má záujem.
by si sa čudovala...
kn-alka
26.03.12,11:15
Aj u nás vo firme skončila v koši :)
MarcelkaT
26.03.12,11:21
Moja známa robí učto pre viac firiem a za jednu firmu prišla aj upomienka na tri roky dozadu, že nezaplatili faktúry. Aj tak ľudí skúšaju či im nepovolia nervy a zaplatia.
Inakšie skončia vždy v koši.
uko
26.03.12,11:58
A prečo si na ňu treba dávať pozor? Je tam antrax?:--- Snáď každý vie, čo si objednal a o čo má záujem.
nahodou, nam tom prislo presne v case, ked sme cakali fakturu za uverejnenie nasej firmy v telefonnom zozname, ale od mediatel (zlate stranky) . az som mala pocit, ze sme odpocuvani :cool:
evitaso
27.03.12,06:10
Kým som otvorila "PORADU" tak som nadávala ako pohan čo to zase šéf podpísal. Veľká vďaka, za upozornenie. Tá pekná pani obvolávala šéfa dlho aby sa sním dohodla, ale nemohla ho zohnať tak rovno poslala faktúru.Faktúru by som neuhradila, kým by som nevidela podpísanú zmluvu. Tak ale aspoň som nemusela šéfa bombardovať o zmluvu.
zk24
27.03.12,09:49
S radosťou posiela tato spoločnosť faktury mojim zahraničnym klientom, ktorí slovensky nevedia a nemaju si to ani ako preložiť.
SamuelSK
27.03.12,18:32
Vidim ze faktury su IN..

Skoda ze som sa nezapojil do toho aj ja :)
rennka
28.03.12,09:58
Nam dokonca prisli behom 2 tyzdnov tieto fa dve. Ked som tam chcela zavolat, ze aku maju na to objednavku, telefon nikto nedvihal - viac-x.
gabi2
12.07.12,10:18
Dobrý deň, nám sa stalo, že sme túto faktúru zaplatili. A teraz prišla ďalšia štvrťročná platba. Nemáte niekto skúsenosti ako z toho von? Ďakujem. G.
Economic
14.07.12,07:21
Dať výpoved z pochybne uzavretej zmluvy.... zaslať doporučene a určite nič neplatiť. Ja osobne by som im pohrozila jedným vrzom za nezákonné obohacovanie sa. A možno by som kópiu tej výpovede