Táňa27
23.03.12,14:12
Znamej vyplacali mesacne honorar za clanky v casopise. Tieto honoráre boli aj zdanene kazdy mesiac. Ma aj v takomto pripade podat danove priznanie?
Je to prijem autora za príspevky do časopisu podľa §6 odst.2,písm.a) zák.595/2003 Zb.
Mila123
23.03.12,14:18
nie, ak boli zdanené podľa § 43 ZDP, už nepatria do DP....