vanesa1709
24.03.12,16:13
kde v kosiciach mam najlepsiu mozost dat zosrotovat vozidlo a co za to dostanem,,,,
Mila123
24.03.12,15:17
len aby si neplatila ty.....
vulxy
24.03.12,16:53
ja som dostal za skodu 120 pred tyzdnom 15,60€ ,pri odhlasovani na policii kolok 5€,cisty zisk 10,60€- benzin na cestu na srotovisko a spet cca ???? ,som v totalnej strate ale aspon som sa ho zbavil
vanesa1709
26.03.12,06:21
velmi dakujem za podrobnu radu avsak neviete kde v ksiciach???? byvam na mieri tak neviem kde mam srotovisko najblizsie,,,vlastne ziadne nepoznam,,,,,,vy ste z kosic?
Indeed
26.03.12,06:24
Teraz pre odhlásenie vozidla na polícii už nie je potrebné potvrdenie od špecializovanej firmy o prevzatí vozidla

na zošrotovanie-ekologickú likvidáciu, stačí čestné vyhlásenie majiteľa vozidla a odozdať tabuľky s EČ.
vulxy
26.03.12,06:53
velmi dakujem za podrobnu radu avsak neviete kde v ksiciach???? byvam na mieri tak neviem kde mam srotovisko najblizsie,,,vlastne ziadne nepoznam,,,,,,vy ste z kosic?
z kosic nie som ale mohol som to riesit jednoduchsie,kym som cakal u dopravakov na odhlasenie tak tam vyselo asi 5 letakovsrotovisk aj take kde si po auto pridu aj odvezu samozrejme daju aj potvrdenie.keby som to vedel nemusim sa stym tahat , usetrim pol dna ......,ked to mas blizko(dopravne odd.)skus sa tam pozriet.
alebo http://www.azet.sk/katalog/autovrakoviska-a-srotoviska_1/kosice/
vulxy
26.03.12,06:56
Teraz pre odhlásenie vozidla na polícii už nie je potrebné potvrdenie od špecializovanej firmy o prevzatí vozidla

na zošrotovanie-ekologickú likvidáciu, stačí čestné vyhlásenie majiteľa vozidla a odozdať tabuľky s EČ.

vies to iste,mne sa zda ze Gasparko ti nepodpisal a sa to odlozilo....ale nie so si isty.
vanesa1709
30.03.12,07:28
velmi ,velmi pekne dakujem,,,,,
vasilisa3
04.04.12,18:43
Dobrý deň. Pokazilo sa mi auto v ČR. Oprava je nákladná takže auto ostane v ČR na náhradné diely. Odťah je takisto nákladný. Prosím o radu ako ho odhlásm na Slovensku a čo všetko k tomu potrebujem. Za odpoveĎ Ďakujem.
buchač
04.04.12,19:03
Dobrý deň. Pokazilo sa mi auto v ČR. Oprava je nákladná takže auto ostane v ČR na náhradné diely. Odťah je takisto nákladný. Prosím o radu ako ho odhlásm na Slovensku a čo všetko k tomu potrebujem. Za odpoveĎ Ďakujem.
- technický preukaz...
- EČV...obe
- OP
- kolok...
- potvrdenie zo šrotoviska......čiže
- auto musí na Slovensko ....

takže

-smola

alebo

- že známosti na patričných miestach ......
vulxy
07.04.12,16:43
Vyradenie vozidla z evidencie
Orgán Policajného zboru, ktorý vozidlo eviduje, vyradí vozidlo z evidencie, ak o to jeho držiteľ alebo vlastník požiada.

Držiteľ vozidla je pri vyradení vozidla z evidencie povinný predložiť a odovzdať
vyplnenú žiadosť o zmenu,
osvedčenie o evidencii časť II, alebo pôvodne vydané osvedčenie o evidencii alebo technický preukaz vozidla a osvedčenie o evidencii vozidla,
čipovú kartu osvedčenie o evidencii časť I, ak bolo vydané,
tabuľku s evidenčným číslom, alebo oznámenie o strate alebo krádeži tabuľky s evidenčným číslom, prípadne čestné vyhlásenie,
potvrdenie o prevzatí starého vozidla vystavené spracovateľom tohto starého vozidla v Slovenskej republike alebo osobou oprávnenou na spracovanie starých vozidiel v inom členskom štáte Európskej únie,
platný doklad totožnosti,
ak je držiteľom vozidla podnikateľ, originál výpisu z obchodného registra alebo živnostenský list,
splnomocnenie, ak je držiteľ alebo vlastník vozidla zastupovaný, s úradne overeným podpisom splnomocniteľa,
správny poplatok v hodnote 5 €.

tu je to komplet: http://www.minv.sk/?vyradenie-vozidla-z-evidencie