luckkka
24.03.12,17:38
Dobrý deň,

milé poraďáčky a pora´dáci, potrebovala by som nejaký dobrý, chutný recept na nedeľnajší obed, kúpila som bravčové stehno. Našla som recept na pečené stehno v celosti na bielom víne s rozmarínom, nemáte niekto skúsenosti s takýmto receptom? Bojím sa ale, že to bude suché takže by sa k tomu hodila asi nejaká omáčka. Ďakujem za každý recept :)
lujza.j
24.03.12,17:58
Slayer666
24.03.12,18:41
To s bielym vinom a rozmarinom moze byt vyborne, ale potrebujes dobre biele vino od cloveka, ktory vinu rozumie. Lacne biele vino zo supermarketu dokaze poriadne pokazit jedlo. Suche to nebude, ak to potries dostatkom tuku. Lepsie by bolo hadam upiect to s rozmarinom a cesnakom a vino pouzit potom na jus.
trisestri
24.03.12,19:25
lujza.j
24.03.12,19:30
To s bielym vinom a rozmarinom moze byt vyborne, ale potrebujes dobre biele vino od cloveka, ktory vinu rozumie. Lacne biele vino zo supermarketu dokaze poriadne pokazit jedlo. Suche to nebude, ak to potries dostatkom tuku. Lepsie by bolo hadam upiect to s rozmarinom a cesnakom a vino pouzit potom na jus.
hovorí sa, že víno ktoré nie je dobré na pitie nie je dobré ani na varenie....
ja si to viem predstaviť aj s červeným vínkom... možno blbosť, ale ja br. stehno ako mäso neznášam nekupujem....tak keby sa u mňa vyskytlo asi tú chuť a suchoty ktoré v ňom cítim by som chcela niečim prebiť....;) a samozrejme piecť zakryté