jozef739
25.03.12,07:01
priatelka pracuje ako upratovacka pri hasicoch. lov stredu mi povedala jednu vec a ostal som zarazeny.
vosla do kupelne vymenit vodu a jeden chlap vosiel za nou a povedal, ze ju postiska a zacal ju ohmatavat polozil jej ruky na prsia a povedal ake pevne mate, ze ona ostala v soku . uz predtym si vsimla , ze jej pozera na prsia a take divne reci ma . mne ale neslo do hlavy preco to nechala tak a vobec sa mu jednu nevrazila ani to inac neriesila. uz predtym, ze sa bavili spolu a ze taky srandovny jej pripadal . vie o nom, ze je zenaty a kde asi byva . ja som tam v piatok ale podla opisu som si ho pomylil z riaditelom vyzera presne tak isto. riaditel na mna zavolal policiu a ona pred riaditelom vsetko poprela no mal som dost . potom povedala , ze mu nechce ublizit. ja neviem co si mam o tom celom mysliet .ale doteraz sa s toho spamatavam. teraz ide dat od pondelka vypoved .
Indeed
25.03.12,05:16
Popravuj chyby a slovosled , lebo nie je jasné na čo sa pýtaš .

Č o sa stalo v piatok ?

Kto chce dať výpoveď ?
Ice dive
25.03.12,05:28
priateľka mala byť obťažovaná, a keď to príde jej priateľ k zamestnávateľovi riešiť, skončí to privolaním polície... a priateľka všetko poprie a riskuje, že priateľ bude mať ešte aj opletačky so zákonom....
podľa mňa v tom má prsty aj tá priateľka či už si to vymyslela, alebo to bolo s kolegom vzájomné.... keď nemá problém ťa potopiť...