rado3105
25.03.12,09:37
http://style.hnonline.sk/cestovanie/c1-55163950-z-korupcie-je-legalny-biznis-cesi-to-dokazali


velmi zaujimavy napad, cestovka ukazujuca ludom miesta kde sa odohrala korupcia... - toto je dokonalost na tvorbu verejnej mienky a hamby zlodejov...

PS: zaujimalo by ma ci cenzura na tomto fore je bezny jav....ale asi ano kedze kazdy moj prispevok mimo mediami tlacenej propagandy je zmazany...
Mila123
25.03.12,07:39
si taký, malý extrémista? nacionalista?.....nie je to tým????
rado3105
25.03.12,17:20
ano som nacionalista, ale nie extremista. Nacionalizmus je odkedy zakazany a cenzurovany? asi som zaspal dobu...
Eulalia
26.03.12,06:48
A nebude to náhodou tým, že sa prezentuješ na nesprávnom fóre?:eek::confused:
Už si bol upozornený adminom aj moderátormi a predsa sa silou-mocou snažíš presadiť. Nájdi si také fórum, kde budú Tvoje príspevky vítané. Zdá sa, že na Porade to nie je.
Indeed
26.03.12,06:50
Ja vítam príspevky od rado 3105 pretože otvárajú ľuďom oči.

A holá pravda a krutá realita bolí a kole.

Ale to nie je pravy dovod prečo moderatori nemaju radi rado 3105 a inych podobných prispievateľov,

pravým dovodom je ich nemiestna servilnosť , malomeštiacké zmyšĺanie a povyšenectvo

kedže Porada už nie je elitným klubom niekoľkých desiatok vyvolených, čo si navzájom pochlebujú a klikaju na užitočné

dostal sa sem aj plebs a hlavne nekomfortní samostane premýšĺajúci ľudia, čo majú odvahu isť nie s davom ale proti prudu,
a to ich štve.
Indeed
26.03.12,06:51
Také forum bolo kedysi aktualne.sk, no po uprave možnosti prihlásenia , to tam prestalo mať šťavu..
mlisa
26.03.12,07:22
takze servilnost, malomestiactvo a povysenectvo... co sa tu clovek nedozvie :-)
Mne osobne tieto prispevky vadia nie preto ako udajne otvaraju oci, ale preto ze toto forum som vzdy povazovala za a) odborne a b) oddychove. Politika a otvaranie oci mi sem nesedia a vadia, ked chcem politiku, citam noviny, ked chcem otvaranie oci, poznam dost for kde sa to riesi konkretnejsie a podrobnejsie ako tychto par vykrikov do tmy. Toto mi pride ako pchanie clankov o globalnom oteplovani na forum pre dojciace mamicky, proste mimo temy.
Indeed
26.03.12,08:00
Tak potom treba apelovať na hlavneho administratora tohto fóra aby

zmenil obsah tohto fora a ponechal len tieto sekcie :

Účtovníctvo,dane,právo a BOZP
Podnikanie
Psy a mačky
Záhradka

Akekoĺvek príspevky mimo týchto okruhov tém aby boli ihneď vymazané

A problém by sa vyriešol k spokojnosti niekoľkych osob.

Porada je však ŠIROKOSPEKTRALNA ,preto to asi treba asi nechať tak ako to je.

A čo ma nezaujíma o tom nečítam, na to nereagujem.
rado3105
26.03.12,21:44
v priebehu 3 rokov mam 300 prispevkov, ze by som nejakou aktivitou chrlil asi tazko...pravda v tomto svete nie je dovolena, obzvlast nie ohladom otazok: zidovsky supremacizmus(na ktory casto utocim) a romovia....+ mnoho ineho...ono skor ci neskor kazdy na to dojdete, lebo co hovoria konspiratori a protiprudaci, to zacnu ovce akceptovat po 10-20 rokoch(samozrejme ak medialna propaganda a umyselne vymyvanie mozgu neposkoci na vyssi level). Ale tak ci tak, tito manipulatori zacinaju mat problemy a to je uz na zapade vidiet.... Inak sranda, ked stretam ludi a zacnem sa s nimi rozpravat, vela ludi zdiela moj nazor.
Inak zacnem preventivne zakladat temy aj pre ovce: napr. farma, hotel paradise(ci ako sa to vola) a ine sracky, ktorym chapu....
mlisa
27.03.12,03:58
vieš, možno by si oslovil viac ľudí, keby si ich popritom neurážal. Inak pekný deň.
rado3105
27.03.12,05:49
mlisa pozri si vsetky moje prispevky, nikdy som nezacal ako prvy na niekoho utocit...
Richard
27.03.12,07:12
Porada je v prvom rade odborné médium, ktoré má aj svoju kaviareň, ale tá slúži na priateľské a nie na konfliktné debaty. Treba rozlišovať medzi dodržiavaním pravidiel a cenzúrou.

Už som ti to rado vysvetľoval! Ďalšie takéto témy tu nebudú akceptované.