player85
26.03.12,16:52
Dobry den želam, chcem sa informovat, či by ste mi vedeli pomoct - poradit ... Mam 26 rokov, som nezamestnaný a az teraz som prišiel na to, že aj ked som nemal narok na podporu, mal/mam narok na davky v hmotnej nudzi cca 60 euro mesacne. chcem sa informovat ako si požiadať o davky, poprípade dali by sa aj nejako spatne vybavit za tie mesiace co som ich nepoberal, nakolko ta pani co k nej chodim na urad mi vobec nic nikdy nespomenula. Nezamestny som cca od oktobra minuleho roka. za každu radu budem moc vdačný ...
ivka70
26.03.12,15:14
Socialne davky sa nedaju vybavit spatne, iba od mesiaca, kedy si poziadas.
Ziada sa o ne na Urade prace, socialnych veci a rodiny, oddelenie socialnych davok.
Tam ti daj uaj tlaciva aj vysvetlia, co k tomu treba.
player85
26.03.12,15:28
Socialne davky sa nedaju vybavit spatne, iba od mesiaca, kedy si poziadas.
Ziada sa o ne na Urade prace, socialnych veci a rodiny, oddelenie socialnych davok.
Tam ti daj uaj tlaciva aj vysvetlia, co k tomu treba.


dakujem, som si aj myslel, že to spatne asi nepojde, prekvapilo ma to, ze pani co k nej chodim uz dlhsie mi nic nikdy nespomenula ze na nieco take mam narok :( este sa spytam, ked si to podam do konca tohto mesiaca budem mat narok za tento mesiac cize za 3/2012 plnych 60 eur?
ivka70
26.03.12,16:25
dakujem, som si aj myslel, že to spatne asi nepojde, prekvapilo ma to, ze pani co k nej chodim uz dlhsie mi nic nikdy nespomenula ze na nieco take mam narok :( este sa spytam, ked si to podam do konca tohto mesiaca budem mat narok za tento mesiac cize za 3/2012 plnych 60 eur?

To zavisi od toho, ci splnas podmienky, ak ano, tak by si este mal stihnut marec cely.