eriska
26.03.12,18:51
Ahojte chcem vas poprosit o radu, ako vyplnit v VI.odiele pod tabulkou cislo 1 riadky
Preukázateľne zaplatené poistné na sociálne poistenie z príjmov
podľa § 6 ods. 1 a 2 zákona
Preukázateľne zaplatené poistné na zdravotné poistenie z príjmov
podľa § 6 ods. 1 a 2 zákona
Preukázateľne zaplatené preddavky na zdravotné poistenie z príjmov
podľa § 6 ods. 3 zákona za obdobie január až apríl 2011-čo znamená tento riadok?to vyplni živnostik, zaplatene zdravotne odvody za tieto mesiace?
Sarlotka
26.03.12,16:57
&6 ods. 3 su prijmy z prenajmu, v obdobi januar az april sa platili preddavky do zdravot. poistovne nasedne tuto povinnost zrusili.. zaplatene preddavky sa im vrátia ako pripadny preplatok vramci RZZP
eriska
26.03.12,17:00
Aha dakujem pekne za odpoved. Ja som to vyplnila u zivnostnika, ktory nič neprenajima, som sa pomylila a napisala tam jeho odvody do zdravotnej poistovne za tie 4 mesiace.
Bude stoho problem?myslite?
Sarlotka
26.03.12,17:02
Aha dakujem pekne za odpoved. Ja som to vyplnila u zivnostnika, ktory nič neprenajima, som sa pomylila a napisala tam jeho odvody do zdravotnej poistovne za tie 4 mesiace.
Bude stoho problem?myslite?
podala by som opravne danove priznanie este stale mate cas...
eriska
26.03.12,17:05
ešte vas troška pootravujem lebo som neni skusena v uťovnitve, ide o formu paušálnych výdavkov, tak vravite že ho mam radsej opravit.
takže vypisem to iste tlacivo len si to opravim a vypnim hore ze opravne danove priznanie ano?
Badko
26.03.12,17:12
ešte vas troška pootravujem lebo som neni skusena v uťovnitve, ide o formu paušálnych výdavkov, tak vravite že ho mam radsej opravit.
takže vypisem to iste tlacivo len si to opravim a vypnim hore ze opravne danove priznanie ano?

Ano opravné
Sarlotka
26.03.12,17:14
áno do termínu na podanie danoveho priznania podavate opravne danove priznanie (v tomto pripade danovy urad na riadne vobec nepozera) na prvej strane tlaciva sa oznaci opravne
Ivana Š
26.03.12,17:19
poproste správkyňu dane, nech ten jeden list vymení, mne bola ochotná to spraviť
opravné by zobrala, ak by sa sa menili sumy - napr. v tabuľke 1 príjmy a výdavky, alebo by sa zistil ďalší príjem zo závislej činnosti, proste menil by sa základ dane a daňová povinnosť
eriska
26.03.12,17:33
ešte raz velmi pekne dakujem
pekny vecer prajem
korduľa
30.03.12,10:19
prave som uhradila dan, trha mi to srdce, deti nebudu mat co jest.. ta to mi hadam ani na botox nezostane na vrasky po danovych priznaniach...mimotemy:mee:
Tweety
30.03.12,10:20
prave som uhradila dan, trha mi to srdce, deti nebudu mat co jest.. ta to mi hadam ani na botox nezostane na vrasky po danovych priznaniach...mimotemy:mee: No vidíš, a bolo Ti treba tak sa snažiť?
korduľa
30.03.12,10:46
veru veru, budem musiet zacat mysliet na seba tento rok