Lusssy
26.03.12,19:20
Dobrý deň, zaujímalo by ma ako fungujú predajne chovateľských potrieb, či sa tieto potreby dajú nakúpiť z nejakého veľkoskladu alebo len priamo zo zahraničia a taktiež ma zaujíma predaj zvierat t.j. škrečky, rybky, vtáčiky a podobne, treba na to povolenie? Kde sa to dá kupiť? Určite sa to neobjednáva cez internet :D Keď ich chcem v obchode predávať musím mať doklad alebo faktúru o ich nadobudnutí a pôvode? Nemôžem predávať z vlastného chovu? Napr. doma sa mi v akvarku narodia rybky, môžem si ich dať do obchodu a predať? Treba viesť pri zvieratách niečo ako evidenciu alebo skladové hospodárstvo? :D Kde nájdem zoznam zvierat, ktoré možno predávať na SVK? Ďakujem za rady.
Danielle369
27.03.12,16:10
Máš tu vela vysmiatych smajlíkov, ale žeby si hladala na googli ked chceš podnikať, to ťa nenapadlo...je tu plno velkoobchodov na googli
https://www.google.sk/search?sourceid=navclient&aq=0&oq=velkoobchod+so+zvie&hl=sk&ie=UTF-8&rlz=1T4IRFE_skSK461SK462&q=velkoobchod+so+zvieratami&gs_upl=0l0l0l583074lllllllllll0&aqi=g1&pbx=1
lujza.j
27.03.12,16:14