gerlach
27.03.12,06:32
Ako som už uviedol v inej otazke kupil som ojazdene auto v techničaku su napisane ine rozmeri kolies ako mam teraz 195-50 RC 16 99H teraz mam hlinikove ktore boli pri kupe auta nemali by byt napisane aj v techničaku ? A ešte jedna otazka mam 7 miestne vozidlo Alhambra ale dal my len 6 sedačiek s tim že si mam dokupit sam to jedno vdaka za odpovede
andreaS
27.03.12,04:49
a preco si sa nato neopytal kupujuceho a riesis to dodatocne? tak si kolesa nedal zapisat, riskoval... teraz riskujes ty ak jazdis na kolesach, kt. nie su zapisane v TP... ja som mala v TP 15tky a dodatocne 16 a na aute 17 :D ... az ma raz čapli, chceli zobrat vodicak, ale skoncilo to napomenutim, ze nabuduce nech to mam zapisane alebo mam mat kolesa ake su TP... tak sme to boli zapisat a teraz si spokojne chodim na 17tkach :D ...

a tu 7 sedacku... aka je vlastne otazka? ze kde ju kupis, ci co s tym? no uz nic, bud to nechas tak, alebo si to mal riesit pri kupe... snad ked nieco kupujem, tak sa pytam a ked je nedostatok, tak zjednavam z ceny... potom je uz neskoro riesit, lebo nemas s kym...
zuzik278
10.04.12,17:28
ja som za to dostala pokutu
andyl11
14.04.12,23:24
s tym netreba riskovat
Martin1310
15.04.12,00:20
Skus ich dať zapísať do TP ale nieje to také jednoduché,musia byť na to auto schválené.Ja mam tiež ine,menšie kolesá ako mam mať,poliši si to všimli iba raz a aj tak to nechali tak,ono pokial nejde o nejaké extra tuningove kolesá tak to zas tak nebije do očí.Skus v nejakej inzercii vymeniť,možno sa poštastí.