r.zubajova
27.03.12,11:00
Milí účtovníci,

prosím Vás o radu ohľadne ekonomického softvéru. Ktorý je podľa Vás najlepší?Váham medzi Pohodou a Omegou?Aké máte skúsenosti Vy? ďakujem
IvoM
27.03.12,10:41
Keď odhliadnem od toho že otázka je mimo témy /patrí do účtovné a iné softvéry/ tak
sa na ňu ani objektívne nedá odpovedať. To ako keby sa ma niekto opýtal ktoré naše pivo je najlepšie a že váha medzi Šarišom a Zlatým bažantom. :-)
mondes
14.06.13,08:59
No, každý Vám poradí len ten, ktorý sám používa. Ale, ja mám od firmy Kros kúpené všetky programy, t.j. Alfa plus, Olymp a Omega(v omege zatiaľ neúčtujem, chystám sa na kurz v tomto programe), a čo sa týka hotline, ktorú mám predplatenú v balíku podpory, tak musím pochváliť, že kedykoľvek zavolám, ochotne mi poradia, sú veľmi ústretoví.
Dav
14.06.13,09:17
MRP. Mám s ním veľmi dobré skúsenosti. Výstupy - všetky, čo je treba, a najjednoduchšia obsluha zo všetkých programov, ktoré poznám : Softip, Datalock, Pohoda, Omega, MoneyS3.
lenka.dufekova
14.06.13,09:48
Neváhajte a vyskúšajte Humanet. Je najlepší, vyskúšať si ho môžete bezplatne.
kn-alka
14.06.13,09:56
Vogl
26.03.14,11:16
vyskusat bezplatne sa daju takmer vsetky programy,ale tiez ma najviac oslovil Humanet.Hlavne tym,ze sa nemusi kupovat draha licencia a moznost pripojit sa odkialkolvek.Na to si clovek velmi rychlo zvykne
Sixon
18.06.14,17:18
naozaj sa mi na tomto programe velmi paci moznost nekupit hned na zaciatku drahu licenciu,ale platit v podstate za vyuzivanie
Soky9
18.06.14,17:34
mozem potvrdit,ze moznost dostat sa k uctovnictvu kdekolvek je pre man na nezaplatenie.V dobe ked som si vybral Humanet nebol na trhu ziaden podobny program poskytujuci tuto moznost.Netusim ako je to v sucastnosti,nemam ho preco menit
Redder
18.06.14,18:20
vzdy som nerad platil za nieco co nevyuzijem na 100%,tu je to o niecom inom
Sitak
14.08.14,11:45
presne to sa paci aj mne.Platba za realne vyuzity objem