Zuzulik27
27.03.12,19:53
Ahojte,

máte niekto /alebo poznáte niekto/ nejaké krajčírske dielne, kde by mi mohli ušiť moje modely v menších množstvách? To jest 10-15kusov jeden model, samozrejme tých modelov je viac.

ďakujem
lujza.j
27.03.12,18:07
korela
27.03.12,23:37
Ahojte,

máte niekto /alebo poznáte niekto/ nejaké krajčírske dielne, kde by mi mohli ušiť moje modely v menších množstvách? To jest 10-15kusov jeden model, samozrejme tých modelov je viac.

ďakujem
Ja by som ti odporučila sa vrátiť do tvojej prvej témy, sú tam tri kliky na zaujíma ma to, budeš viditeľnejšia.


Čo sa stalo u nás s odevným priemyslom, je žalostné. Stroje sa rozpredávali, musí ich mať niekto doma. Nemohlo všetko skončiť v šrote.
Neviem aký typ oblečenia budeš vyrábať, pokiaľ to nebudú hneď kostýmy, kabáty, pánske obleky, tak pod., ale šaty, blúzky, sukne, nohavice, vršky..., tak by si našla kvalifikované krajčírky ešte. Poznám 2 ženy čo takto začínali pred 20-timi rokmi, jedna má v centre BA zavedený obchod s vlastnou zn. doteraz. Tá druhá na to nemala.
Ženy šili v u seba doma. Majiteľka prinášala vystrihnuté veci, oni len zošívali. Mzda najnižšia. Od kusu. Termín odovzdania zadaný. Ale v tej kríze ako aj teraz to bolo riešenie pre obe strany.
Ja to dávam iba ako tip, ja by som skúsila ešte zadať novú tému - hľadám kvalifikované krajčírky. Myslím, že nejaká podobná tu aj už bola. Šiť sa nedá zabudnúť. A je ich dosť.
Veľa šťastia, úspechov.
Marietuš
07.08.12,18:14
Som schopná Vám zabezpečiť výrobu Vaších Modelov.
Kontaktujte ma na čísle 0944 058 336.
Zostávam s pozdravom.