navoch
29.03.12,16:03
Dobrý deň, chcel by som poprosiť o radu - pracujem v centre voľného času na odd. telesnej výchovy a športu. mám ukončenú vš soc. práca a chcem študovať DPŠ + rozširujúci predmet telesná výchova pre zš, sš. Ak by som skončil DPŠ + telesnú výchovu chcel by som vedieť či budem kvalifikovaný pre prácu v cvč na oddeleni TVaŠ a pôjdem do 11. platovej triedy
Zatiaľ mám dokončené špecializačné kvalifikačné štúdium v MPC - vychovávateľstvo 8. platová trieda.
Za odpovede vopred ďakujem.
doktor01
31.03.12,19:58
Problémom je, že soc. práca je neučiteľský odbor (predpokladám že máš Mgr.). DPŠ si môžeš spraviť ale stále budeš mať problém s uplatnením (na ZŠ a SŠ). Tiež zrejme narazíš na problém, že rozširujúce štúdium TV je pre absolventov učiteľstva minimálne Mgr. Mgr. síce máš ale v neučiteľskom odbore. Ale možno napr. na KU v Ružomberku alebo na nejakom detašovanom pracovisku niektorej VŠ by to šlo.



Dobrý deň, chcel by som poprosiť o radu - pracujem v centre voľného času na odd. telesnej výchovy a športu. mám ukončenú vš soc. práca a chcem študovať DPŠ + rozširujúci predmet telesná výchova pre zš, sš. Ak by som skončil DPŠ + telesnú výchovu chcel by som vedieť či budem kvalifikovaný pre prácu v cvč na oddeleni TVaŠ a pôjdem do 11. platovej triedy
Zatiaľ mám dokončené špecializačné kvalifikačné štúdium v MPC - vychovávateľstvo 8. platová trieda.
Za odpovede vopred ďakujem.