p.hruncak
29.03.12,19:27
Zdravim, na internete som nasiel tuto adrenalinovu atrakciu. (http://vimeo.com/37423378) Vola sa to bodyzorbing a ponukaju to uz aj na Slovensku. Chcem sa opytat co vsetko by som potreboval k zacatiu podnikania s takouto atrakciou ak by som ju chcel ponukat ludom priamo ako to je napr. pri skakacom hrade ? Aku zivnost by som si mal otvorit? Ako je to napriklad s tym ze "vstup na vlastnu zodpovednost" a tiez je potrebna registracna pokladna pri tychto veciach?
Diky
Simonnn
01.04.12,13:28
To by som si prisiel skusit. Kde to budete prevadzkovat ?
p.hruncak
02.04.12,08:34
No ja som z Kosic takze pravdepodobne tam...este nemame vybavene definitivne miesto
ACCNT
02.04.12,16:27
ak sa mozem spytat:
kolko stoji taka gula? mate odkusanu kvalitu? nerozpadne sa to po par pouzitiach?
planujete vyzit len z prenajmu tychto gul?
p.hruncak
03.04.12,13:51
No my sme kupovali 2 od tej Slovenskej firmy za nejakych 800e aj s postovnym a kompresorom +(nejake tipy na hry, certifikaty...) Kvalitou je to dost pevne skusali sme to viackrat aj na betone a rozne inde neni problem. Dokonca sme uz skusali na snehu tam je to uplne super :). Zatial by sme chceli len ten prenajom nad predajom alebo niecim podobnym sme nerozmyslali.

AK MATE NIEKTO SKUSENOSTI S NIECIM PODOBNYM PORADTE MI PROSIM S OTAZKU KTORU SOM DAVAL DIKY
ACCNT
03.04.12,19:14
ohladom predmetu tej zivnosti si najdite nejaku firmu co ponuka temabuildingove aktivity a kuknite si jej predmety na orsr.sk
alebo na zlavovych portaloch byva paintball, segwaye, stvorkolky,.... tie firmy budu mat v registri tiez asi to iste.