meggy2806
29.03.12,19:43
Prosím Vás o radu pri vypracovaní bakalárskej práci. Ak máte nejaké skúsenosti poradte. Téma je: podnikatelsky zamer na vytvorenie maleho podniku.
mattto
29.03.12,19:52
waw, toto vychádza z našich VŠ? :D aké reakcie očakávaš na tvoju neurčitú otázku? Väčšina ľudí tu podniká, takže áno, majú skúsenosti, čo ti majú napísať?

Pri zakladaní malého podniku je dobré mať kvalitný podnikateľský zámer a plán, jednak to vyžadujú subjekty, ktoré investujú, jednak je dobré, ak začínajúci podnikateľ vie zhodnotiť situáciu a svoje postavenie na trhu
avalik
29.03.12,20:24
mimotemy to kam ide nase vysoke skolstvo??? moja dcera robila podnikatelsky plan ako sucast maturitnej skusky a ja som ho mala na zapocet :eek:
mattto
29.03.12,20:26
mimotemy to kam ide nase vysoke skolstvo??? moja dcera robila podnikatelsky plan ako sucast maturitnej skusky a ja som ho mala na zapocet :eek:

o chvíľu sa to bude žiadať až pri docentúre :D

nekrivdime jej, možno iba zle napísala otázku...
myara
30.03.12,03:25
o chvíľu sa to bude žiadať až pri docentúre :D

nekrivdime jej, možno iba zle napísala otázku...

ale vysokoskolak by mal vediet presne sformulovat otazku, ktoru si po sebe nasledne precita a az potom ju zverejni
svetielkoand
21.04.12,20:26
Ahoj, posli mi emailovu adresu do SS a rada ti pomozem :)
svetielkoand
21.04.12,20:31
Silno pochybujem o tom, ze tvoja dcera sa ucila na strednej skole vypracovat porterov model piatich sil, SWOT a SLEPT analyzu, resp. financnoekonomicku analyzu ex-post a ex-ante, ine veci ani nemenujem, takze je rozdiel medzi podnikatelskym zamerom alebo planom na strednej a na vysokej skole, taktiez ci na VS urobis PP/PZ z predmetu planovania, alebo po odstudovani par semestrov a par predmetov ktore na seba nadvazuju. Je smutne, ze namiesto poradenia tu hned odsudzujete a zhadzujete ludi