anicka2
29.03.12,21:01
Dobrý deň,

Mám pomaly už 18 rokov a s priateľom sme mali chránený pohlavný styk, asi pred mesiacom a pol, ani sa nespravil, ale kondom mu ostal u mna, ale potom ho hned vybral jak to zistil že ho nemá, a menzes mi mešká mesiac aj niečo, ale brala som HAK, lebo som mala cysty, asi 9 mesiacov a potom mi gyn. nasadila Agnucaston ale od kedy som ho brala, tak nikdy som nemala pravidelne, vždy mi meškal menzes aj par dni ale teraz ich už neberiem asi 3 tyždne a menzes nemám ešte stále, tehotenský test som si nerobila, ale nemám žiadne príznaky, a ani som nemala, tak snad nesom tehotna.
Ďakujem o radu :rolleyes:
pepsikova
29.03.12,19:28
...anička a ty si myslíš, že my ťa tu vyšetríme?..nebolo by lepšie ísť lekárovi?..alebo máš problém mu toto vysvetliť?..
Dav
29.03.12,19:47
... moja veštecká guľa mi ukazuje škatuľku s tehotenským testom a v pozadí vidím dvere s tabuľkou gynekológ :---
Tak test, alebo naber odvahu a choď rovno k lekárovi.
martina0203
01.04.12,12:02
najlepšiu odpoveď dostaneš u doktora, ten ťa vyšetrí a povie ti čo a ako... natom nie je nič zlé, treba tam ísť, aj tak to raz príde a budeš musieť navštíviť lekára.... každý má príznaky iné a nikto ti tu naisto nepovie, či si, alebo nie si tehotná.....