ferri.222
30.03.12,08:14
Dobry den chcel by som sa spytat ci je pravda ze hnede platove okna sa prehrievaju tym ze ked su na slnku ze ich moze rozpinat ako biele okna.Kolega my vravel ze ma kamarata a okna ktore ma na juznej strane kde na nich stale svieti slnko ze mu ich musia stale nastavovat ze sa rozpinaju na slnku.On ma biele a jemu sa nic s oknom nedeje.A neviete aky je tam rozdiel ked je biela farba okien a hneda?
DANAK1
30.03.12,06:25
mám hnedé plastové okná už dva roky, a aj na južnej strane, zatiaľ sme nemali žiadny problém s nimi. mama má biele od lacnejšej firmy - tiež dva roky a má s jedným oknom problémy od začiatku... zrejme to závisí od značky okien, alebo šťastia?
day
30.03.12,11:34
take strasne to urcite nebude, kolega ma mozno iny problem
alltracboy
30.03.12,13:10
mne ked zapecie na velke presklenie slnko, tak je pocut pukanie ako sa roztahuje. Profil je rehau geneo ceresna. Hnede okna by som uz nedal.. na bielych nemusite nic riesit, ci uz apolisty alebo doplnky.. vsetko bude pekne vo farbe. A samozrejme je to najlacnejsia varianta.
220870
30.03.12,16:41
Dobry den chcel by som sa spytat ci je pravda ze hnede platove okna sa prehrievaju tym ze ked su na slnku ze ich moze rozpinat ako biele okna.Kolega my vravel ze ma kamarata a okna ktore ma na juznej strane kde na nich stale svieti slnko ze mu ich musia stale nastavovat ze sa rozpinaju na slnku.On ma biele a jemu sa nic s oknom nedeje.A neviete aky je tam rozdiel ked je biela farba okien a hneda?
Je to pravda.Tmavé sa rozpínajú omnoho viac ako biele.
jahoszmsk
30.03.12,18:48