Miaa
30.03.12,09:47
Dobrý deň, potrebujem poradiť!!
Vyplňujem daňové priznanie a neviem čo mám zadať do riadku 61. (Úhrn preddavkov na daň zaplatených podľa § 34 ods. 6 a 7 zákona) .. v riadku 62 som dala sumu, ktorú mi priniesol na Potvrdení (podľa § 35), ale nerozumiem tomu riadku 61. Prosím pomôžte mi!!
PS: Zohľadňuje sa tam nejak zaplatený daňový bonus????
Tweety
30.03.12,07:51
Dobrý deň, potrebujem poradiť!!
Vyplňujem daňové priznanie a neviem čo mám zadať do riadku 61. (Úhrn preddavkov na daň zaplatených podľa § 34 ods. 6 a 7 zákona) .. v riadku 62 som dala sumu, ktorú mi priniesol na Potvrdení (podľa § 35), ale nerozumiem tomu riadku 61. Prosím pomôžte mi!!
PS: Zohľadňuje sa tam nejak zaplatený daňový bonus????
(6) Daňovník s neobmedzenou daňovou povinnosťou podľa § 2 písm. d) prvého bodu s príjmami podľa § 5, ktorý vykonáva závislú činnosť u zamestnávateľa, ktorý nie je platiteľom dane122) ani zahraničným platiteľom dane podľa § 48, platí preddavky na daň z týchto príjmov zo závislej činnosti miestne príslušnému správcovi dane128) vo výške vypočítanej z príjmu vyplateného, poukázaného alebo pripísaného na účet daňovníka v príslušnom kalendárnom mesiaci spôsobom podľa § 35. Tieto preddavky sú splatné do konca kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom daňovníkovi bol takýto príjem vyplatený, poukázaný alebo pripísaný na účet. Začatie poberania tohto príjmu je povinný daňovník oznámiť miestne príslušnému správcovi dane128) do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom mu po prvýkrát bol takýto príjem vyplatený, poukázaný alebo pripísaný.

Ide o takéto preddavky, ale to nie je tvoj prípad
Miaa
30.03.12,07:56
Takže tam má byť 0? Ja tomu vôbec nerozumiem...
Miaa
30.03.12,09:44
Haló haló, poradí mi prosím niekto, či tam má byť 0? Už som z toho na zbláznenie a poobede mu to mám odovzdať :mee:
kn-alka
30.03.12,09:45
Do riadku 61 nič nevyplňuješ

Tweety ti už odpovedala: nie je to tvoj prípad
Tweety
30.03.12,09:45
Haló haló, poradí mi prosím niekto, či tam má byť 0? Už som z toho na zbláznenie a poobede mu to mám odovzdať :mee:
ŠAk si prečítaj, či také niečo má, ja ti do toho nevidím. A haló, haló si si mohla odpustiť, tu sa jednoducho nevykrikuje.
Miaa
30.03.12,09:50
Ďakujem vám :o...
To bol výkrik zúfalstva...