kika312
30.03.12,10:10
odpoved
Mária27
30.03.12,08:58
Nemôžeš si klásť podmienku, že sa mažel bude s dieťaťom stretávať len v tvojej prítomnosti.
Keď príde dieťa k vám domov, samozrejme, že sa s ním stretneš. Keď sa stretnete na ulici, nik ťa neodoženie. Ak by sa manžel stretal s dieťaťom u neho doma, nemusia ťa tam pustiť.
Teraz už nejde o teba, ani o manželovu milenku, ale o otca a dieťa.
myara
30.03.12,09:47
mimotemy myslim, ze v prvom rade je na vine tvoj manzel, pretoze on bol ten, co mal rodinu, nie ta slecna, ako ju volas
samozrejme, slusna zena si nezacne so zenatym muzom, ale ten, kto ma rodinu, ma byt ten zodpovedny
chapem, ze si nahnevana asi aj na cely svet, ale ta tvoja podmienka mi pride ako zakernost, a vobec sa necudujem tej zene, ze s tym nesuhlasi
korduľa
30.03.12,11:20
asi je zbytocne riesit kto a preco bol na vine, ja osobne, keby som bola na mieste zeny, s ktorou ma tvoj muz dieta nechapala by som tvoj dovod, prva vec co mi napadla, ze na tu zenu ziarlis a bojis sa stretnuti tvojho muza s nou.
ale na tvoju konkretnu otazku by asi odpovedal presne iba pravnik, ale to fakt chces ist s tym na sud, aby to stretavanie za tvojej pritomnosti nariadili sudnou cestou? myslis, ze po tom bude medzi vami vsetkymi lepsi vztah, lebo o to myslim ide, ked uz sa stal taky "pruser" tak treba robit vsetko pre to, aby si to neodnislo to dieta. myslim, ze po par mesiacoch ci rokoch sa to utrasie
korduľa
30.03.12,11:23
mimotemy myslim, ze v prvom rade je na vine tvoj manzel, pretoze on bol ten, co mal rodinu, nie ta slecna, ako ju volas
samozrejme, slusna zena si nezacne so zenatym muzom, ale ten, kto ma rodinu, ma byt ten zodpovedny
chapem, ze si nahnevana asi aj na cely svet, ale ta tvoja podmienka mi pride ako zakernost, a vobec sa necudujem tej zene, ze s tym nesuhlasi
sice som si nezacala so zenatym muzom, ale dovolim si tu zastat vsetky zeny, ktorym sa to stalo a s tvojim tvrdenim nesuhlasim, poznam zeny, ktorym sa to stalo a neuveris, ale su slusne,
JAJA11
30.03.12,11:41
sice som si nezacala so zenatym muzom, ale dovolim si tu zastat vsetky zeny, ktorym sa to stalo a s tvojim tvrdenim nesuhlasim, poznam zeny, ktorym sa to stalo a neuveris, ale su slusne,

tu nejde o slušnosť alebo neslušnosť, aj celkom dobré dievčatá naletia mužovi, keď im rozpráva aký je nešťastný v manželstve a ako chce opustiť manželku.... V mnohých prípadoch manželka ani nevie, že je taký nešťastný, lebo jej doma rozpráva, že je pre neho jediná....
Dôležité je, že ak tá slečna vie, že je ešte stále ženatý, tak si počká až sa rozvedie.... Potom jej nik nemôže vyčítať, že rozbila rodinu...
Myslím, že ak KIKA neverí svojmu manželovi, je lepšie to skončiť a netrápiť zbytočne seba, manžela, slečnu a aj deti.... Ak by manželovi záležalo na manželke, tak sám by sa vyhýbal stretnutiu s matkou ich dieťaťa a trebárs by aj on sám volal manželku na stretnutie s dieťaťom. Ak by v tom manželstve bolo dieťa, bolo by dobré aby sa spriatelili ....
Jednoducho, keď je chémia silnejšia ako láska, vždy to takto skončí.... Lenže na KIKInom mieste by som sa asi zamyslela, prečo sa to stalo, či nie je chyba aj niekde v nej....
Michal-L1
30.03.12,12:12
Doteraz ste tu rozoberali morálnu stránku veci, teraz by som rád predstavil právnu stránku veci. V prvom rade je treba zodpovedať, akým spôsobom je toho času upravený styk s dieťaťom a ako súupravené práva a povinnosti na maloleté dieťa. Po zodpovedaní týchto otázok nie je vylúčené, aby ste sa stretávali s dieťaťom aj vy, avšak ako je tu vyššie podotknuté, nie u matky dieťaťa. Ostatné po zodpovedaní otázok
milo2
31.03.12,04:10
Z pravneho hladiska nemate pravo na dieta svojho manžela, ktore ma s inou ženou. Ak ale je manzelova dcerka s vasim manželom nič žiadny zakon vam nezakazuje byť tiež pritomna. Druha vec je ak matka jeho dietata mu brani ako otcovi v stretavani sa, tu uz by platil zakon o rodine.