vanessa2
30.03.12,11:59
Už tomu asi nerozumiem, ale volala som teraz s danovym riaditeľstvom ohladom poznamok k účt.závierke a bolo mi povedané,že národ nečíta a všetci posielaju 40 stranové poznamky ,že poznamky vôbec nemaju byt take obsirne, môžu byt vo vzore ako staré usmernenie len aby to čo ma byt v tabulke aj bolo. lebo ja som včera poslala v starom formate poznamky a na danovom mi tvrdili že ked tam mam v tabulkach uvedené jednotlivé pohyby majetku,rezerv, tak žiadne iné poznamky nemam tvorit, lebo som chcela poslat dnes opravné poznamky, aky mate poradaci na to nazor, ja fakt neviem.
calawen
30.03.12,10:05
pokiaľ viem, tak treba do starých poznámok zakomponovať aj nový vzor - tabuľky. samozrejme, pokiaľ nie je náplň pre všetky tabuľky, tak je zbytočné tlačiť 40 strán... Moje 4 firmy mali poznámky v rozsahu 6 (začínajúca sro), 12,15,15 strán...
Braňo
30.03.12,10:14
aj pre nich platí nové obsahové členenie vrátane tabuliek, avšak zmysle pokynu DRSR tie tabuľky, pre ktoré nie je obsahová náplň nemusíš vypĹňať. Veľakrát už mne na Daňovom úrade poradili zle a nedržím sa ich rád.