jenna3
30.03.12,16:13
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu. Som momentálne na RD a z práce mi došla poštou výpoveď - organizačné dôvody. Výpoveď som prebrala a keďže som chcela odstupné, šla som podpísať dohodu o skončení PP. Vo výpovedi, ktorú mi poslali, mám napísané zlé meno /ešte zaslobodna/- je to možné nejako napadnúť, že nie je výpoveď platná? ďalej som sa dozvedela takú vec, že /naša organizácia RO /ZUŠ/ sa zlúčila do jedného subjektu zo ZŠ a vznikol subjekt spojená škola, z ktorej som dostala výpoveď/ ako pomocnú admin. silu prijali mesiac pred mojou výpoveďou našu upratovačku z predošlého subjektu, je to v pohode, že mi dali výpoveď a len mesiac predtým prijali novú prac. silu? A ešte jedna vec, ja som podpísala výpoveď k 29. februáru 2012 dohodou, čiže som skončila bez nároku na výpoved. dobu. Pani, ktorá bola prijatá na moje zastupovanie počas MD a RD však ešte stále pracuje. Je to možné. Nemala aj ona k 29. februáru ukončiť svoj prac. pomer. Ona mi však hovorila, že ona robí, lebo jej nikto nič vraj nepovedal.