i.v.k.0
30.03.12,18:47
Ahojte. Mohol by mi niekto poradiť kto má skúsenosti s fornettami. V našom meste som si zohnal menší priestor v centre, je tu cca 10 000 obyvateľov a nie je tu predajňa fornetti tak to chcem skúsiť. Neviem aká cena je tých polotovarov a či sa to vlastne oplatí otvárať. Dokáže to niečo zarobiť?
Ďakujem za odpovede!
mattto
30.03.12,21:10
hypotézy

Ak ti niekto napíše, že sa na tom nedá zarobiť, znamená to, že ani ty na tom nezarobíš?
Ak ti niekto napíše, že na tom brutálne zarába, znamená to, že na tom budeš zarábať aj ty?

Narábaj s presnými informáciami, ktoré ti poskytnú jediné oni http://www.fornetti.sk/model-spoluprace
i.v.k.0
31.03.12,10:01
hladam niekoho kto ma skusenosti z prevadzkov fornetti.....nebudem zabijat cas s nejakym dealerom od fornetti na co le ta porada??? a vdaka tymto hyptezam som uz zarobil dost penazi. ..
blavaciko
31.03.12,10:24
samozrejme ze to dokaze nieco zarobit, inak by to proste nefrcalo... dolezita je vsade lokalita... nemocnice, autobusove alebo zeleznicne stanice, frekventovane ulice (ale naozaj frekventovane!)
pre cenu polotovarov urcite kontaktuj spolocnost (aj tak to budes musiet koniec koncov urobit), ceny zvyknu byt obcas malinko rozdielne...
keram66
31.03.12,10:39
Cena je rozna tak ako su aj rozne druhy fornettov .Ina cena sa toci vo Vranove ina v Bratislave .Nevymyslaj a spoj sa s obchodnym zastupcom. Davaju cele vybavenie do prenajmu .
korela
31.03.12,13:24
Vieš čo budeš predávať? Cieľová skupina?
kopretinka
01.04.12,17:36
hladam niekoho kto ma skusenosti z prevadzkov fornetti.....nebudem zabijat cas s nejakym dealerom od fornetti na co le ta porada??? a vdaka tymto hyptezam som uz zarobil dost penazi. ..nebudeš zabíjať čas? no to asi budeš musieť,to je totiž fančíza.
tictac7
04.04.12,20:05
...myslíš, že má tušenia o čom točíš? A na čo mu je tá porada, keď mu nedáme normálnu odpoveď - teda takú, že áno chodď do toho a zajtra budeš v balíku...
misstka
06.04.12,12:50
priamu skúsenosť nemám, najlepšie by bolo urobiť si prieskum medzi obyvateľmi, či by také niečo chceli a ak áno, kde by to chceli, aby bolo to miesto pre nich dobre dostupné, respektíve čo hovoria na to miesto, kde to chceš otvoriť.
ja žijem v meste ktoré má viac ako 40 000 obyvateľov, mali sme tu dve, jednu už na mieste ktoré bolo dosť frekventované zatvorili, druhá prevádzka je otvorená stále už pár rokov, ked idem okolo tak občas vidím nejakého zákazníka.
naozaj veľa záleží od miesta, aby tade chodili ľudia čo o to záujem majú, takisto aj od kúpyschopnosti obyvateľstva, napríklad niekde v hladovej doline kde nemajú ľudia ani na chlieb to ťažko pôjde.
profesional
16.04.12,05:34
Ono fornetti biznis je dobry bud:

Ak mas k dispozicii aspon 20 prevadzok a ked scitas zisky zo vsetkych, tak to dava nejaky zmysel.

Alebo ak si dochodca alebo nezamestnany co ma prilis vela casu ktory inak nema hodnotu, tak na prilepsenie to moze byt.

Ziadny megabiznis s jednym stankom fornetti neurobis.
i.v.k.0
21.05.12,18:13
dakujem za vsetky rady....nakoniec som od toho odstupil po niekolkych zisteniach ....
pantheon
28.05.12,10:18
vsak daj nieco, nech nemusi dalsi patrat co a ako, dik.