Šelinka
08.02.06,18:12
Začínam podnikať a zháňam ekonomickú literatúru. Vedel by mi niekto poradiť, kde zoženiem čo najlacnejšie knihy ako napr.: Mzdové účtovníctvo, Personalistika a pod.? Existujú nejaké celé edície tohto druhu literatúry?
Tweety
08.02.06,17:24
Začínam podnikať a zháňam ekonomickú literatúru. Vedel by mi niekto poradiť, kde zoženiem čo najlacnejšie knihy ako napr.: Mzdové účtovníctvo, Personalistika a pod.? Existujú nejaké celé edície tohto druhu literatúry?
Existujú, napr. PMPP, DUPP, Čo má vedieť mzdová účtovníčka, kúpiš ich v knihkupectvách, alebo si ich môžeš objednať u vydavateľa.;)
KEJKA
08.02.06,17:25
staré vydania asi nepotrebuješ. Aktuálne publikácie nájdeš v Elite. Na seminároch, školeniach ich niekedy ponúkajú a niekedy aj so zľavou. Najlacnejšie a najúplnej3ie a najaktuálnejšie info nájdeš na webe.

Ale PRAVDA každý rok vydáva v novinovej kvalite najčastejšie využívané zákony... určite k DPH, DP, DMV a daľsie. Výhodou je, že zmeny sú tam zvýraznené. Lenže toto je už aj tu na Porade.
iriska
12.02.06,10:45
môžeš si nájsť aj dobrú účtovníčku (neviem síce z ktorej časti SR si, ale ak nie z BA, tak sú niekedy aj celkom lacné a dobré)
lenkak
12.02.06,11:35
Poradca podnikateľa.
Zita5
12.02.06,11:37
Začínam podnikať a zháňam ekonomickú literatúru. Vedel by mi niekto poradiť, kde zoženiem čo najlacnejšie knihy ako napr.: Mzdové účtovníctvo, Personalistika a pod.? Existujú nejaké celé edície tohto druhu literatúry?



Odporúčam predajňu ŠEVT , alebo pozri www.sevt.sk (http://www.sevt.sk);)
kattka.c
12.02.06,11:43
ak si z vacsieho mesta skus vedecku kniznicu. napr. v KE najdes skoro vsetko. ;) Musia mat zo vsetkeho povinne vytlacky.