bear7
01.04.12,13:19
Zdravím, chcem sa pustiť do podnikania s chovom brojlerových kurčiat kde vidím viacero možností no zaujala ma možnosť odchovu jednodňových kurčiat pričom odberateľ vraj poskytuje kurence aj krmné zmesi na ich odchov a po vychovaní si po nich príde. Takže ja do tohto procesu vložím prácu a priestory. Takže sa chcem spýtať či ste niekto o takomto podnikaní počuli a prípadne mi vedeli poskytnúť kontakt na takého to odberateľa. Ďakujem
kopretinka
07.04.12,19:27
jahoszmsk
07.04.12,19:42
Ice dive
07.04.12,19:50
veľmi easy si to predstavuješ... pri jednodňových kurčatách je podľa mňa vysoké percento takých, ktoré sa nedožijú nasledujúceho dňa... otázka... prečo to je výhodné pre dodávateľa dať ti kuriatka + krmivo a ty len vychováš a zhrabneš zisk...??

myslím, že zmluva bude postavená tak, že to čo ti podochne, si samozrejme zaplatíš, a ak dostaneš kuriatka + krmivo tak zisk si samozrejme nechá tvoj dodávateľ... niečo podobné, ako keď SHR predáva kapustu za 12 centov kg a v obchode ju predávajú za 50 centov... a rozdiel zhrabne obchodník či už na náklady alebo svoju maržu......