Katka01
01.04.12,13:46
Ahojte. Kupila som si cez internet cez zlavovy portal roboticky vysavac. Viem, ze ho mam pravo do siedmych dni vratit. Ked som ho zapla, sprvoti bez problemov vysaval mozno 15-20 minut. Potom sa vratil k docku, hoci nepovysaval celu izbu. Tak som ho nechala par hodin tak. Ibaze odvtedy uz nefunguje. Ked ho zapnem, prechadza sa par sekund, potom sa zastavi a vypise chybu. Pozerala som do manualu co to cislo chyby znamena, ale nerozumiem tomu. Pisala som predajcovi mail, ale neodpovedal. Rozhodla som sa, ze ten vysavac nechcem, jednak ak ma byt takyto poruchovy a este ani predajca nema zaujem mi ani odpovedat a poradit. Chcem ho vratit a dostat peniaze naspat. Este nepreslo 7 dni, takze podla zakona ho mam pravo vratit a dostat peniaze naspat. Ibaze teraz neviem, ci sa to tyka aj pokazeneho vysavaca. Ci ma nemozu obvinit ze som ho pokazila sama, hoci som s nim fakt nic nerobila len som ho zapla a ci mi nemozu povedat, ze beru naspat len funkcny tovar. Ci ma nebudu nutit dat ho do opravy a potom si ho nechat? Ale ja uz k nemu nemam doveru, nechcem ho, ked nie je schopny povysavat ani len jednu izbu aby sa hned nepokazil, co si s nim budem uzivat dalej? Ake mam prava? Dakujem.