amarutu
01.04.12,16:20
vedeli by ste mi poradit, ci si mozem do nakladov zapocitat kupovanie kreditu na mobil, alebo to musi byt pausal k mobilu?
dakujem
Katarina
01.04.12,14:27
môžete, ak mobil používate na služobné účely, ak ho používate aj na súkromné účely odporúčam rozdeliť v % pomere a následne účtovať časť ako POZD a časť ako PNZD
amarutu
02.04.12,12:35
Dakujem za odpoved. Danova kontrola nema ako prist na to, ze na ake ucely vyuzivam mobil. Ved napokon presne to neviem ani ja. Volam klientom v ramci mojej prace na zivnost a ked treba volam aj kamaratom v ramci "oddychovych cinnosti"... v pomere cca 80:20. Takze to hodim cele do nakladov, snad s tym nebude problem.
Katarina
02.04.12,16:20
Dakujem za odpoved. Danova kontrola nema ako prist na to, ze na ake ucely vyuzivam mobil. Ved napokon presne to neviem ani ja. Volam klientom v ramci mojej prace na zivnost a ked treba volam aj kamaratom v ramci "oddychovych cinnosti"... v pomere cca 80:20. Takze to hodim cele do nakladov, snad s tym nebude problem.

prijmi moju radu, ak je tak ako píšeš,daj do výdavkov len 80 %
ekopo
02.04.12,16:31
môžete, ak mobil používate na služobné účely, ak ho používate aj na súkromné účely odporúčam rozdeliť v % pomere a následne účtovať časť ako POZD a časť ako PNZD


prijmi moju radu, ak je tak ako píšeš,daj do výdavkov len 80 %

nesúhlasím.......

sorry, ale daj na moju radu: moje tvrdenie je, že náklady na telefonavanie z daného čísla sú na 100% nákladom firmy.

percentuálne rozdelenie môže vyvolať pochybnosti, nakoľko nie je podložené........(80 %, 75 %, 82 %...)