Lucia Lafkova
01.04.12,20:46
Dobrý večer, som na PN od 20.01.2012 a potrebovala by som vedieť či sa dá meniť adresa pobytu zdržiavanie sa počas PN keď tam mám napísané detto čiže trvalé bydlisko. Vraj sa to dá zmeniť aj počas PN tak neviem, že ak pôjdem za lekárku zajtra či ma nezjazdí čo od nej chcem.:D
Lucia Lafkova
01.04.12,18:52
Pomôžte niekto prosím??
tictac7
01.04.12,19:00
...koksoooo 6 minút si nám dala na odpoveď - dobrá si....akurát som pozerala zákon, už mám odpoveď - ale poviem Ti - kašlem na Teba ;)
Lucia Lafkova
01.04.12,19:04
Nemyslela som to tak , tak prepáč tvoja odpoveť by mi veľmi pomohla.:o
majka 62
01.04.12,20:12
Áno, dá sa meniť adresa pobytu zdržiavania sa počas PN, je to potrebné riešiť s ošetrujúcim lekárom. On rozhodne, či je to možné z hľadiska diagnózy a celkového zdravotného stavu pacienta. Niekedy sa vyskytne situácia keď počas dlhodobej PN sa potrebuje pacient presunúť na iné miesto a chvíľu tam pobudnúť, v niektorých prípadoch mu to aj prospeje. Inokedy je to krátkodobá záležitosť, svadba, promócia a pod. Takže odporúčam prekonzultovať s lekárkou, pokiaľ nejde vyslovene len o nejaký rozmar, tak určite vyhovie.
tictac7
01.04.12,20:22
Áno, dá sa meniť adresa pobytu zdržiavania sa počas PN, je to potrebné riešiť s ošetrujúcim lekárom. On rozhodne, či je to možné z hľadiska diagnózy a celkového zdravotného stavu pacienta. Niekedy sa vyskytne situácia keď počas dlhodobej PN sa potrebuje pacient presunúť na iné miesto a chvíľu tam pobudnúť, v niektorých prípadoch mu to aj prospeje. Inokedy je to krátkodobá záležitosť, svadba, promócia a pod toto asi fakt nemyslíš vážne.....to Ti tam lekár napíše adresu reštiky?! Takže odporúčam prekonzultovať s lekárkou, pokiaľ nejde vyslovene len o nejaký rozmar, tak určite vyhovie.

v texte + zhrnutie - živí sa tým, čím aj Ty, teda zákony by mala vedieť čítať a kde vyhľadať. Pozri si jej príspevky staršieho dáta - ukončenie PP a PN .... teraz toto .....