Sl4y3Ro_O
02.04.12,08:16
Dobrý deň :), hľadám vhodný zľavový portál pre uverejnenie mojej ponuky preto by som sa vás chcel spýtať ktorý je podľa vás najlepší a ktorým by som sa mal vyvarovať, Ďakujem :D
myara
02.04.12,10:40
ja mam dobre skusenosti so zlavadna.sk a zlavomat.sk, pripadne zlavodom.sk
truch
02.04.12,10:54
Pozerám zľavomat, kedysi som točila aj kolesom šťastia, len zmenili podmienky prideľovania kreditov, tak už to nie je také zaujímavé. Faktom je, že čo som si objednala prišlo rýchlo a bez problémov.
Dantess
02.04.12,13:02
Ja som spolupracoval s veľkým množstvom portálov. Taká pikoška, že VŠETCI "zabudli" zaplatiť províziu za kupóny a čakalo sa kým sa ozvem ja. Vždy to potom niekto hodil na kolegu, ktorý to mal na starosti. Neviem či je to nejaká taktika, alebo fakt toho mali veľa. Momentálne sa mi už nepáči ani že berú veľké provízie a čo je totálne blbosť, že ti vyplatia po skončení akcie len 50% a zvyšných 50% dostaneš po konci platnosti kupónov... Ja som naštastie tieto podmienky nemal, ale čo som chcel nejakú akciu dať pred vianocami, tak ma nemilo prekvapili. Inak možem odporučiť zlavadna.sk, shopcity.sk, setrizatri.sk, bratizlava.sk. Tie 2 posledné mali najlepší prístup, ale majú aj menšie predaje.
Ingrid Ondruskova
02.04.12,15:39
vľmi pekne by som poprosila ako to v praxi funguje....ponúknem pre zľavový portál
tovar v zaujímavej sume a čo ďalej...zaujíma ma hlavne distribúcia...reklamačné konanie atď....
ACCNT
02.04.12,16:24
ked uz tu pisete nazvy portalov, preco nenapisete aj kolko si nechali?
KEJKA
02.04.12,16:30
ja som si dnes objednala cez zlavovekupony velkonočné pečivo 9,90 1kg
na Vianoce som urobila to isté a bolo super. Ušetrí to kopu času, je to pekné chutné, domáce.
myara
02.04.12,16:44
Pozerám zľavomat, kedysi som točila aj kolesom šťastia, len zmenili podmienky prideľovania kreditov, tak už to nie je také zaujímavé. Faktom je, že čo som si objednala prišlo rýchlo a bez problémov.

tiez som tam tocila, dokonca som si vytocila aj 1000 kreditov, a dokopy sa mi podarilo odratat vyse 60 E z hodnoty kuponov
skoda, ze to zmenili, a este aj casovo obmedzili
myara
02.04.12,16:45
ked uz tu pisete nazvy portalov, preco nenapisete aj kolko si nechali?

ja som ich vyuzila ako zakaznik, nie ako podnikatel
ale vraj 20% je provizia
Dammy89
08.04.12,20:58
Momentalne sa zacina pisat a taktiez aj promovat bohatezlavy.sk, bude odlisny od inych portalov tym, ze sa predavaju kupony na uplatnenie zliav nie priamo konkretna zlava bude to tiez zaujimave. Priklad nemusim si dat pizzu ked chcem cestoviny a zlavu mam rovnaku to je podla mna super, dufam ze to tak bude.
j.sch
09.04.12,05:33
Ja mam aj teraz na zabagatel.sk ... už 3 x za 2r ... tá terajšia má slabšiu návštevnosť , ale to je asi kôli sviatkom ... škoda
blavaciko
09.04.12,07:07
poukazky na zlavu uz predava salebook, takze to nie je novinka na slovenskom trhu....

Ingrid:
ponuknes portalu tovar, cenu a zlavu aspon 50%. Portal predava kupony. Zakaznici sa ozyvaju tebe a kupony uplatnuju. Ty tovar rozosielas. Platbu prijal zlavovy portal, ktory ti po ukonceni predaja kuponov posle vyzbieranu sumu znizenu o proviziu pre portal. Niektore ti poslu 50% sumy, a dalsich 50% ti poslu po ukonceni platnosti kuponov. Niektori si beru aj cast z nevyuzitych ale zaplatenych kuponov.

Distribuciu vybavujes ty, reklamacie taktiez.
apea99
10.04.12,10:23
ja mam skusenosti s kopeczliav.sk Beru malu proviziu v porovnani s inymi portalmi. Teraz ju myslim este znizili na 12 %. Ponukali nam z roznych portalov, provizie si rali od 15-20 %, preto sme isli na kopeczliav, kde nam ponukli najlepsie podmienky.
Ingrid Ondruskova
12.04.12,15:36
...ďakujem za odpovede.
milan.brezko
14.04.12,05:49
Skuste si pozriet statistiky na http://zlavy.odpadnes.sk/statistiky/. Su tam vzdy udaje o pocte predanych kuponov za predchadzajuce mesacne obdobie. Ja nakupujem najma na zlavedna a zlavomate, ale vzdy chodim najskor na agregator zliav na www.odpadnes.sk a tam si vyberiem zlavu. Tam mam vsetky zlavy pokope a nemusim chodit na vsetky stranky, dokonca som cital ze oni aj vacsinu zliav kontroluju, ci nie su podvodne.
mr2
16.04.12,10:31
je to uplne jedno ako sa vola zlavostroj a aky ma design a podobne ide len o to ci je na zlavy.sme.sk co je najvacsi agregator zliav a ked tam je tak ake ma podmienky, vyber si teda taky co ma najnizsiu proviziu, je seriozny a je na agregatoroch. ved ich oslov a vyziadaj si podmienky sluzby
stormcatcher
19.04.12,18:02
Ahojte.
Na koho sa obrátiť ak predajca ignoruje mail so zlavovým kupónom. Vôbec nereaguje a za tovar je už zaplatené. Žial, kopiu mailu som omylom vymazal a teraz sa neviem dostať ku žiadnym údajom predajcu. Akcia už skončla a tak sa ani na zlavovej stránke nedajú údaje otvoriť.
KEJKA
19.04.12,18:16
neviem, o aku stránku sa jedná, ale na zlavomate mám registráciu a tam mám všetky uplatnené, neuplatnené, i prepadnuté vouchery.
Aj ja som dnes riešila jeden kupon, ktorý som si uplatnila pred mesiacom a tovar nechodil. Tak som sa vybrala na adresu a s hrôzou som zistila, že firma tam nemá žiadne označenie, akoby neexistovala. medzičasom ma však doma čakal lístok o nedoručení zásielky, tak som skočila na poštu a prevzala balíček s tak dlhoočakávaným tovarom.
Podotýkam, že úplne z inej adresy, ale už nejdem pátrať z ktorej a prečo. Poučenie, veľmi si rozmyslím a preskúmam ponuku, nakoľko v popísanom prípade som mala len mail, na ktorý nikto nereagoval a adresu, kde som márne firmu hľadala.
aspoň telefonny kontakt keby tam bol. Preverím pred zaplatením.
stormcatcher
19.04.12,18:35
neviem, o aku stránku sa jedná, ale na zlavomate mám registráciu a tam mám všetky uplatnené, neuplatnené, i prepadnuté vouchery.
Aj ja som dnes riešila jeden kupon, ktorý som si uplatnila pred mesiacom a tovar nechodil. Tak som sa vybrala na adresu a s hrôzou som zistila, že firma tam nemá žiadne označenie, akoby neexistovala. medzičasom ma však doma čakal lístok o nedoručení zásielky, tak som skočila na poštu a prevzala balíček s tak dlhoočakávaným tovarom.
Podotýkam, že úplne z inej adresy, ale už nejdem pátrať z ktorej a prečo. Poučenie, veľmi si rozmyslím a preskúmam ponuku, nakoľko v popísanom prípade som mala len mail, na ktorý nikto nereagoval a adresu, kde som márne firmu hľadala.
aspoň telefonny kontakt keby tam bol. Preverím pred zaplatením.

Je to objednávka zo stránky 123zlavy, ale predajca alebo dodavatel tovaru je tuším z moravy. Ide o cosmodisk, chcel som ho pre mamu. Ide o to, že sa ku žiadným údajom nedostanem.
ACCNT
19.04.12,18:44
precital si si podmienky na stranke zlavoveho portalu? mozno tam neico bude.

ak je to tusim do 7 dni, tak to ries so zlavovym portalom.

pises, ze uz akcia skoncila. akciou myslis zobrazenie na zlavovom portale? alebo bolo uplatnenie zlavoveho kuponu casovo obmedzene?

v kazdom pripade mas moznost sa obratit na slovensku obchodnu inspekciu. skus sa ale najprv obratit na zlavovy portal.

edit:
myslsis tuto zlavu:
http://www.123zlavy.sk/discounts/kupit_ako_darcek/name/znamy-a-prevereny-kosmodisk-classic-za-fantastickych-12-40-eur-doprajte-svojej-chrbtici-odpocinok/
?
vsak tam je nejake cislo aj adresa....na najdenei toho linku som pouzil google: nazov portalu a kosmodisk a hotovo ;)
myara
19.04.12,18:45
Je to objednávka zo stránky 123zlavy, ale predajca alebo dodavatel tovaru je tuším z moravy. Ide o cosmodisk, chcel som ho pre mamu. Ide o to, že sa ku žiadným údajom nedostanem.

obrat sa na zlavovy portal, ved napokon zaplatil si im
stormcatcher
19.04.12,18:49
precital si si podmienky na stranke zlavoveho portalu? mozno tam neico bude.

ak je to tusim do 7 dni, tak to ries so zlavovym portalom.

pises, ze uz akcia skoncila. akciou myslis zobrazenie na zlavovom portale? alebo bolo uplatnenie zlavoveho kuponu casovo obmedzene?

v kazdom pripade mas moznost sa obratit na slovensku obchodnu inspekciu. skus sa ale najprv obratit na zlavovy portal.

len na zlavovom portále je to ukončené. objednával som si tam už viac krát, myslím si, že skôr bude problém s dodavatelom, len už sa nedá tá ponuka otvoriť a ako som písal, omylom som vymazal mail a nemám o predajcovi žiadne info. len sami zdá že je z moravy.

áno, ten portál
stormcatcher
19.04.12,18:54
edit:
myslsis tuto zlavu:
http://www.123zlavy.sk/discounts/kupit_ako_darcek/name/znamy-a-prevereny-kosmodisk-classic-za-fantastickych-12-40-eur-doprajte-svojej-chrbtici-odpocinok/
?
vsak tam je nejake cislo aj adresa....na najdenei toho linku som pouzil google: nazov portalu a kosmodisk a hotovo ;)

portál mám, tam som aj prihlásený, ale já som už poslal kupón, a ani mail ani žiadne údaje nemám /omylom vymazal/
KoxXxo
19.04.12,19:15
Mail by si mohol po vymazaní nájsť v Koši.
ACCNT
20.04.12,13:12
teraz neviem kde je problem.
na tej stranke je adresa/mail/cislo, kde sa da kupon uplatnit.
ak nemas kupon, tak sa neda kuknut na 123zlavy?
Halli
12.12.12,19:45
....ak pužívate zľavove portaly píšte ďalej referencie, mnohí to ocenia....ďakujem
melli
04.03.13,13:30
ahojte, ku zľavovému portálu pre podnikateľa - najistejšie sú samozrejme tie najväčšie - zlavomat.sk a zlavadna.sk - tie si ale berú aj väčšiu províziu (základná je 30 %, dá sa zjednať na 20, čo som počula). taká hyperzľava, čo tuším už aj skrachovala, nechala uverejniť hocičo, bez kontroly, a brala 15 %. čiže asi radšej viac percent, viac predaných kupónov, a viac Ficových obľubených istôt :D
pre koncového zákazníka - celkom sľubný je nový portál zlavypokope.sk - dajú sa tam nájsť všetky možné zľavy (http://www.zlavypokope.sk/main.php?page=search&get=today) od všetkých portálov, je tam toho viac než na zlavy.sme a dá sa samostatne vyfiltrovať aj napr. zľava dňa (http://www.zlavypokope.sk/main.php?page=search&port=74). takže netreba prekliky. neznáme portály si však pred kúpou pre istotu overte.
Kitty909
30.06.13,19:13
Firma: MJ - Real, s.r.o., majiteľka: Monika Tišťanová, portál: www.skvelazlava.sk
Objednaný tovar nedoručili, telefón nedvíhajú a na mail neodpovedajú. Odpovedali mi len že nereagujú preto, lebo sa rozhodli pre nového investora pre firmu. Podľa mňa táto firma je len umelo vytvorená, aby sa obohatila. Neodporúčam nakupovať cez túto stránku www.skvelazlava.sk !!!!! Budem kontaktovať činné orgány. 3-[
elefanto
11.03.15,11:09
Cez portál zlavadna.sk si už neobjednám nikdy nič a rozhodne ich neodporúčam ostatným. Zakúpila som si tovar ale neskôr sme ho zo zdravtných dôvodou nemohli použiť. Následne som písala mail, opatovne niekoĺko mailov lebo mi nebolo ani po niekoľkých dňoch odpovedané. Telefonicky som sa tiež snažila dovolať, všetko bezúspešne aj keď záznamník sľuboval spatné zavolanie, nestalo sa tak. Dovolala som sa im až po niekoľko týždňov, kde samozrejme reklamáciu- storno nechceli uznať. Tvrdia že im maily neprešli ja ich mám všetky stále uložené). Komunikácia je absolutne biedna a ochota maximálne neústretová. Nikdy viac!!! Prišla som takto vďaka nim o svoje peniaze!!!



Zlavomat.sk super, tam som nakupovala už veľakrát a v pohode.
ivka70
14.04.15,08:54
Cez portál zlavadna.sk si už neobjednám nikdy nič a rozhodne ich neodporúčam ostatným. Zakúpila som si tovar ale neskôr sme ho zo zdravtných dôvodou nemohli použiť. Následne som písala mail, opatovne niekoĺko mailov lebo mi nebolo ani po niekoľkých dňoch odpovedané. Telefonicky som sa tiež snažila dovolať, všetko bezúspešne aj keď záznamník sľuboval spatné zavolanie, nestalo sa tak. Dovolala som sa im až po niekoľko týždňov, kde samozrejme reklamáciu- storno nechceli uznať. Tvrdia že im maily neprešli ja ich mám všetky stále uložené). Komunikácia je absolutne biedna a ochota maximálne neústretová. Nikdy viac!!! Prišla som takto vďaka nim o svoje peniaze!!!

Zlavomat.sk super, tam som nakupovala už veľakrát a v pohode.

Ak nevies ako sa vracia tovar objednany cez internet, darmo sa stazujes na konkretny portal. Ty si mala dost moznosti tovar vratit, bez zbytocneho mailovania a telefonockych pokusov.
Po niekolkych tyzdnoch by ti uznali reklamaciu, ale ty si nereklamovala, ty si chcela vratit tovar, co je rozdiel.
arizona
14.04.15,09:12
Cez portál zlavadna.sk si už neobjednám nikdy nič a rozhodne ich neodporúčam ostatným. Zakúpila som si tovar ale neskôr sme ho zo zdravtných dôvodou nemohli použiť. Následne som písala mail, opatovne niekoĺko mailov lebo mi nebolo ani po niekoľkých dňoch odpovedané. Telefonicky som sa tiež snažila dovolať, všetko bezúspešne aj keď záznamník sľuboval spatné zavolanie, nestalo sa tak. Dovolala som sa im až po niekoľko týždňov, kde samozrejme reklamáciu- storno nechceli uznať. Tvrdia že im maily neprešli ja ich mám všetky stále uložené). Komunikácia je absolutne biedna a ochota maximálne neústretová. Nikdy viac!!! Prišla som takto vďaka nim o svoje peniaze!!!



Zlavomat.sk super, tam som nakupovala už veľakrát a v pohode.
Ty si tovar nekupoval od stranky Zlava dna, ale od konkretneho predajcu. Mal si kontaktovat jeho a u neho si mal narok do 14 dni tovar vratit,ak ti nevyhovoval.
To,ze si nepostupoval spravne,je tvoja chyba...o peniaze si prisla pre svoj nespravny postup,nie pre chyby zlavoveho portalu,ten je iba sprostredovatel...