robo2011
05.04.12,19:19
Ahojte,
neviem ci som spravne uviedol temu, ale nic blizsie so nenasiel.
S prenajimatelom sme ukoncili najom bytu, kde bol spisany aj prebaraci protokol. V byte bola aj sedacia suprava, ktoru som viac nepotreboval. Kedze prenajimatel sedaciu supravu nechcel, do protokolu sme uviedli, ze bude ponuknuta novemu najomcovi. Po roku sa ozval prenajimatel, ze si mam zobrat sedaciu supravu a pokial tak neurobim, tak ju da zlikvidovat na moje naklady. Od tretej osoby viem, ze pocas tohto rocneho obdobia sa vystriedali dalsi dvaja najomcovia, ale mna nikto neoslovil. Rok je dlha doba a ani neviem v akom stave sa sedacia suprava nachadza. Ma prenajimatel pravo ziadat odo mna nahradu za likvidaciu? Kedze je komplikovane tuto sedaciu supravu vystahovat, naklady na to by boli vyssie ako jej predaj.
akimo
06.04.12,07:09
podla mojho nazoru , si najom bytu uzavrel za urcitych podmienok , . Po roku riesit takyto problem je uplna blbost a kedze tam uz mal aj novych najomcov tak aj bezpredmetne . neviem ako chce dat zlikvidovat tuto sedacku . Podla mojho nazoru , sa moze len buchat po hlave , ze to neurobil ihned , neriesil by som to.