marek679
06.04.12,10:26
Ahojte

Neviem,či som zaradil správne túto tému resp.či sa nebudem opakovať.Ak áno,tak sa ospravedlňujem.

VEC: Potrebujem poradiť ako uskutočniť výmenu odkazov pre eshop.Dostal som ponuku na výmenu s tým,že mi bol poslaný v maily aj nejaký kód (predpokladám,že to bude odkaz na partnerov eshop).
Chcem sa opýtať kam s tým kódom(kam a ako ho umiestniť) aby sa zobrazoval v mojom eshope + kde zobrat môj kód aby som ho preposlal partnerovi.

Spravovanie eshopu je v Joomla,verzia 1.5.23.(neviem či toto info.je postačujúce)

Ďakujem pekne za pomoc
poradcapriprojektoch
06.04.12,08:39
marek679 výmena odkazov na eshop nieje nič ťažké ,myslím že postup je rovnaký ako na obyčajný web.ak chceš,napíš mi správu,pošli link na web,a ukážem ti ako nato....
marek679
06.04.12,16:13
poradcapriprojektoch vďaka za ochotu pomôcť,ale akosi sa mi nedarí ti poslať správu..už som to skúšal 3 krát,no v odoslaných ss nemám žiadnu správu..asi to bude mojim nováčikovským amaterizmom :)
poradcapriprojektoch
06.04.12,16:17
aký kód si dostal?napíš ho,lebo neviem čo tým myslíš.....v základe,ja hovorím,že keď si otvoríš html kód a vpíšeš tam zdrojový kód...resp. tag...tak by to malo fungovať...ja som to robil tak,a išlo to bez problémov....určite máš vytvorenu sekciu partnery,tam to hodiíš,bud obrázok,aj s hypertextovým odkazom a vybavené...
marek679
06.04.12,16:21
kód je v takomto tvare : http://www.kidz.sk/" target="_blank">http://www.r-gt-team.sk/out/logo-kidz.jpg" alt="Kidz - kvalitné oblečenie pre deti za skvelé ceny">
poradcapriprojektoch
06.04.12,16:25
no vidíš supr,prvá časť je názov ,s hypertextom na jeho web,a tretia je jeho obrázok,už to stačí len hodiť do tej sekcii partnery,ak ju tam máš niekde...na tvojom mieste by som si ju zriadil a tam vždy dával takýchto výmenných partnerov...toto celé vlastne ti stačí skopírovať do zdrojového kódu...tam kde máš tu sekciu kde to chceš dať...takto zbrucha ťažko pomôcť...
marek679
06.04.12,16:34
dikes zatial..všetko by bolo jasne,čo si povedal.mam aj vytvorenu sekciu s partnermi
len je tu jeden maličký problémik pre mňa: "stači to skopirovat do zdrojového kódu".. a to najdem kde ? :)
marek679
06.04.12,17:06
poradcapriprojektoch takže nakoniec som to zvládol,ďakujem za pomoc a usmernenie
:)
embrio28
25.06.12,11:43
dobrý deň,tiež by som rád vymenil odkazy
podmienky:
page rank minimálne 2
uverejním všetky odkazy okrem konkurencie ( stavebníctvo ) píšte na mail: stavebneprace@hotmail.com