Jozef Mihál
06.04.12,21:12
Silnejšiu ochranu pred výpoveďou majú v Zákonníku práce zamestnanci so zdravotným postihnutím.


Kto sa považuje za osobu so zdravotným postihnutím

Podľa § 9 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti občan so zdravotným postihnutím je:
a) občan uznaný za invalidného občana podľa § 71 zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení.
b) občan, ktorý má pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť o 20 %, ale najviac o 40 % podľa zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení.

Poznámka: Občan so zdravotným postihnutím preukazuje invaliditu a percentuálnu mieru poklesu jeho schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť z dôvodu telesnej poruchy, duševnej poruchy alebo poruchy správania posudkom Sociálnej poisťovne alebo posudkom útvaru sociálneho zabezpečenia podľa zákona č. 328/2002 Z. z. o sociálnom zabezpečení policajtov a vojakov.


Vyžaduje sa súhlas UPSVaR

Zamestnancovi so zdravotným postihnutím môže dať zamestnávateľ výpoveď len s predchádzajúcim súhlasom príslušného úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, inak je výpoveď neplatná.

Tento súhlas sa nevyžaduje, ak ide o výpoveď dávanú zamestnancovi:

- ktorý dosiahol vek určený na nárok na starobný dôchodok (viď § 65 zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení),
- alebo z dôvodov ustanovených v § 63 ods. 1 písm. a) a e), čiže ak sa premiestňuje zamestnávateľ alebo jeho časť, alebo ak sú u zamestnanca dôvody, pre ktoré by s ním zamestnávateľ mohol okamžite skončiť pracovný pomer, alebo pre menej závažné porušenie pracovnej disciplíny.

Súhlas sa nevyžaduje ani v prípade ak výpoveď podá zamestnanec, ak ide o ukončenie pracovného pomeru dohodou, ak ide o ukončenie v skúšobnej dobe a ak ide o ukončenie pracovného pomeru na dobu určitú v dohodnutom termíne.
olgaduri
26.05.16,08:51
Pekny den
Pisomne som oznamila zamestnavatelovi ze som bola uznana za invalidnu spoklesom viac ako 40 a menej ako 70 percent od 22.4.2016, o čom
doložim doklad až mi pride zo soc.poisťovne rozhodnutie.
Dňa 19.5.2016 mi zamestnavatel dal vypoveď z nadbytočnosti.
Potrebuje zamestnavatel k takemuto kroku suhlas z UP???
Je tato vypoved PLATNA????
dakujem za odpoved
Jana Motyčková
26.05.16,15:50
§ 40 ods.8 Zamestnanec so zdravotným postihnutím na účely tohto zákona je zamestnanec uznaný za invalidného podľa osobitného predpisu, ktorý svojmu zamestnávateľovi predloží rozhodnutie o invalidnom dôchodku.


Toto ustanovenie je také zvláštne, lebo je tam "predloží" a nie "predložil".
Ako by rozhodol súd v takomto spore netrúfam si tipovať. Viem si predstaviť, že by rozhodol o platnosti aj neplatnosti. Nepomôžem.