Kája.
07.04.12,08:29
Chcela by som Vás poprosiť o radu. Vo firme máme motorové vozidlá, ktoré sú prihlásené na daň z motorových vozidiel. Od 1.4. sme motorové vozidlá dlhodobo prenajali (do 31.12.2012) firme do Poľska. Sme povinný platiť daň z motorových vozidiel v SR alebo ich máme odhlásiť. Ďakujem
Kája.
10.04.12,06:11
Nikto nevie poradiť?
marjankaj
10.04.12,06:32
No predsa vy. Používate ho na podnikanie.
§84 ods.(1) a §85 ods.(1) Zákona o miestnych daniach.