9bea9
07.04.12,19:41
Mám problém, z ktorého som už zúfalá. Problém je bývalá mojho priatela .Žijem s priateľom v jeho byte. S bývalou priateľkou sa rozišli a ona sa v marci 2011 odtial odstahovala. Ja som sa nasťahovala koncom augusta aj s deťmi. Odvtedy mame peklo na zemi. Kedže žijeme v malom meste a ona je "domáca" poohovárala ma po celom meste, vypisuje dlhé maily v ktorých osočuje mojho priatela, mna verejne uráža na facebooku, že odkaz pre mna-že som ju vyhodila
aj s detmi z bytu, neviem kedy a ako sa dostala k nam, pofotila moje spodné prádlo, zavesila na facebook s blbými pripomienkami, dokonca v prvý školský den išla do školy, kam mali nastupit moje deti a snažila sa nahovorit učiteľke akí sú zlí a nevychovaní, že sa nevedia správat a podobne..už žijeme spolu 8 mesiacov a stále to trvá..vypisuje maily zo služobného mailu, verejne uráža a klame o mne na facebooku, kde si to može každý prečítať..neviem, čo mám robit som na konci zo silami..viac krat som ju žiadala, aj písomne, nech ma nekontaktuje, nech mi dá pokoj, bezúspešne..priatel má strach, že ked ju udám, bude mu robit problémy s dcerou, čo už aj robí, štve ju proti nam..naštastie malá je inteligentná a má nas rada aj tak..rozmýšlal som, či nemám zajst za jej zamestnávatelom, že z mailu mena ich firmy mi chodia také obtažujuce maily a napriek upozorneniam neskončili, nech si spravia poriadok..a či vobec by som mala šancu na polícii, či by stačili ako dokaz maily a mám skopírované urážky a klamstvá, ktoré uverejnovala voči mojej osobe na internete..veľmi zle sa mi tu teraz žije, kedže ja som nová a ona o mne natárala klamstvá..dakujem za rady...