Jozef Mihál
08.04.12,12:03
Pracovný posudok

Pracovným posudkom sú všetky písomnosti týkajúce sa hodnotenia práce zamestnanca, jeho kvalifikácie, schopností a ďalších skutočností, ktoré majú vzťah k výkonu práce. Na druhej strane v pracovnom posudku by (dôvod: ochrana osobných údajov) nemali byť iné informácie týkajúce sa zamestnanca.

Zamestnanec má právo nahliadnuť do osobného spisu a robiť si z neho výpisy, odpisy a fotokópie.


Kedy sa vydáva pracovný posudok

Zamestnávateľ je povinný vydať zamestnancovi pracovný posudok:
- do 15 dní odkedy o to zamestnanec požiada,
- najskôr však dva mesiace pred skončením pracovného pomeru.


Potvrdenie o zamestnaní

Zamestnávateľ je povinný v potvrdení o zamestnaní uviesť najmä:

a) dobu trvania pracovného pomeru,
b) druh vykonávaných prác,
c) či sa zo mzdy zamestnanca vykonávajú zrážky, v čí prospech, v akej výške a v akom poradí je pohľadávka, pre ktorú sa majú zrážky ďalej vykonávať,
d) údaje o poskytnutej mzde za vykonanú prácu, o poskytnutej náhrade mzdy a náhrade za čas pracovnej pohotovosti, o zrazených preddavkoch na daň z príjmov a o ďalších skutočnostiach rozhodujúcich pre ročné zúčtovanie preddavkov na daň zo závislej činnosti a z funkčných požitkov a pre výpočet podpory v nezamestnanosti,
e) údaj o dohode o zotrvaní v pracovnom pomere u zamestnávateľa po určitú dobu, po vykonaní záverečnej skúšky alebo maturitnej skúšky, alebo po skončení štúdia, alebo prípravy na povolanie vrátane údaja o tom, kedy sa táto doba skončí (§ 53 ods. 2).
f) údaj o poskytnutí odchodného podľa § 76a.


Kedy sa vydáva potvrdenie o zamestnaní

Zamestnávateľ je povinný vydať zamestnancovi potvrdenie o zamestnaní pri skončení pracovného pomeru (pri akejkoľvek forme skončenia pracovného pomeru, viď § 59).

Poznámka: Pri skončení pracovného pomeru, respektíve dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru a ďalších foriem závislej činnosti podľa zákona o dani z príjmov sa odporúča zamestnancovi vydať aj doklad podľa § 39 ods. 5 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov.


Spor o obsah

Ak zamestnanec s obsahom pracovného posudku alebo potvrdenia o zamestnaní nesúhlasí a zamestnávateľ na požiadanie zamestnanca pracovný posudok alebo potvrdenie o zamestnaní neupraví alebo nedoplní, môže sa domáhať v lehote troch mesiacov odo dňa, keď sa o ich obsahu dozvedel, na súde, aby bol zamestnávateľ zaviazaný primerane ich upraviť.


Ochrana osobných údajov zamestnanca

Iné informácie o zamestnancovi je zamestnávateľ oprávnený podávať iba s jeho súhlasom, ak osobitný predpis neustanovuje inak.
steffelu
08.01.18,13:00
Dobry den, je potrebne vystavit zapoctovy list aj zamestnancovi, ktory odchadza do dochodku? dakujem
Jana Motyčková
08.01.18,19:15
Áno.
Ľubica2
15.05.18,06:38
Dobrý deň,
je potrebné uvádzať v zápočtovom liste exekúcie, ak zamestnanec vyhlásil osobný bankrot a exekučné zrážky boli exekútorom odblokované, ale neboli splatené ?
Ďakujem
Jana Motyčková
15.05.18,20:06
Neviem, čo je to, že zrážky boli odblokované a neboli splatené. Osobný bankrot vyhlásil ako (podľa ktorého §)?
Ľubica2
16.05.18,15:28
Zamestnanec má evidovaných viac exekúcii. Od exekútorov nám prišli príkazy na odblokovanie mzdy nakoľko dôjde k zastaveniu exekúcie na základe rozhodnutia súdu. Ďalší exekútor poslal Zrušenie Príkazu na začatie exekúcie a vykonané zrážky odblokoval, nakoľko bol vyhlásený konkurz na zamestnanca, podľa akého § neviem, nie je to uvedené v príkaze. Pohľadávky neboli splatené, preto nie som si istá či ich mám alebo nemám uvádzať v zápočtovom liste.
dadula20
25.10.18,07:41
Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, teda po 01.05.2018 sa vydáva zápočtový list aj dohodárom (bez ohľadu či ide o dohodu o vykonaní práce alebo dohodu o brig.práci študentov) a bez ohľadu či má zrážky alebo nemá, mám pravdu? ukončujeme jedného zamestnanca platili sme mu 1mesačné odstupné mám to uviesť do zápočtového listu?ako oznámenie zamestnávateľla (dopísať to tam?)a ked sme ukončovali jedného zamestananca v roku 2017 mám mu dodatočne vydať zápočtový list, že mu bolo vyplatené odchodné...v starom zápočtovom liste sa to neuvádzalo...uveist že bolo vyplatené a aj v akej výške?ďakujem.
Iveta Matlovičová
25.10.18,10:30
Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, teda po 01.05.2018 sa vydáva zápočtový list aj dohodárom (bez ohľadu či ide o dohodu o vykonaní práce alebo dohodu o brig.práci študentov) a bez ohľadu či má zrážky alebo nemá, mám pravdu? ukončujeme jedného zamestnanca platili sme mu 1mesačné odstupné mám to uviesť do zápočtového listu?ako oznámenie zamestnávateľla (dopísať to tam?)a ked sme ukončovali jedného zamestananca v roku 2017 mám mu dodatočne vydať zápočtový list, že mu bolo vyplatené odchodné...v starom zápočtovom liste sa to neuvádzalo...uveist že bolo vyplatené a aj v akej výške?ďakujem.

bez ohľadu na to, či má zrážky alebo nemá zrážky potvrdenie vystavíte ... ohľadom odstupného, jeho výplatu uvádzať na zápočtový list zákon neurčuje, tak by som ho tam neuvádzala ... čo sa týka odchodného - toto treba uviesť, a od 1.5.2018 platí, že ak ste ho vyplatili aj dodatočne po skončení pracovného pomeru, treba vystaviť nový zápočtový list
Iveta Matlovičová
25.10.18,10:46
Dobrý deň,
je potrebné uvádzať v zápočtovom liste exekúcie, ak zamestnanec vyhlásil osobný bankrot a exekučné zrážky boli exekútorom odblokované, ale neboli splatené ?
Ďakujem

tiež celkom nerozumiem otázke, preto uvádzam znenie § 84 Exekučného poriadku, kde je uvedené, že: "Ten, kto prijíma zamestnanca do zamestnania, je povinný vyžiadať si od neho potvrdenie vystavené tým, u koho bol naposledy zamestnaný, o tom, či bol vydaný príkaz na začatie exekúcie alebo exekučný príkaz, ktorým exekútorom a v čí prospech. Takéto potvrdenie je povinný každý zamestnávateľ vydať zamestnancovi, ktorý u neho prestal pracovať."
Takže, ak bol vydany príkaz na začatie ...atď., by som to na zápočtovom liste uviedla.
dadula20
25.10.18,11:22
bez ohľadu na to, či má zrážky alebo nemá zrážky potvrdenie vystavíte ... ohľadom odstupného, jeho výplatu uvádzať na zápočtový list zákon neurčuje, tak by som ho tam neuvádzala ... čo sa týka odchodného - toto treba uviesť, a od 1.5.2018 platí, že ak ste ho vyplatili aj dodatočne po skončení pracovného pomeru, treba vystaviť nový zápočtový list

ja som to odchodné vyplatila v auguste v poslednej výplate v roku 2017 nie dodatočne (na starom talčivo nebola možnosť zaškrnutia odchodného to som zabudla nedá sa to dodatočne??)
Iveta Matlovičová
25.10.18,17:57
ja som to odchodné vyplatila v auguste v poslednej výplate v roku 2017 nie dodatočne (na starom talčivo nebola možnosť zaškrnutia odchodného to som zabudla nedá sa to dodatočne??)

vždy lepšie dodatočne ak vôbec:-) takže to tam doplňte