noki123
09.04.12,09:39
Este jedna otazka, viete mi poradit v ktorej poistovni sa oplati uzavriet zakonnu poistku na auto online? Chcem to vybavit dnes
mattto
09.04.12,07:46
tu sa riešia problémy :D keďže ideš uzatvárať hocijaké poistenie online, musíš tam vypísať "formulár" a na konci sa ti zobrazí suma. Nebudem robiť reklamu, ale existuje X stránok, kde vypíšeš formulár a ukáže ti ponuky všetkých poisťovní, máš to za 30 sek. hotové
220870
09.04.12,07:54
Dá sa to asi vo všetkých poisťovniach online.Ale absolútne to neodporúčam.Je to predražené oproti tomu čo vie urobiť poisťovák.Mne na fábiu online vychádzalo 176€ poisťovák urobil to isté na 112.Ak sa rozhodnete online dajte si pozor na meno poisťovacej spoločnosti.Ak som aj pýtal poistenie na Alianz tak meno poisťovatela bola nejaká xyz eseročka.Poistky predáva kdekto .
občasník
09.04.12,08:25
Vyskúšaj tu: https://www.genertel.sk/ :)
Ice dive
09.04.12,08:54
Dá sa to asi vo všetkých poisťovniach online.Ale absolútne to neodporúčam.Je to predražené oproti tomu čo vie urobiť poisťovák.Mne na fábiu online vychádzalo 176€ poisťovák urobil to isté na 112.Ak sa rozhodnete online dajte si pozor na meno poisťovacej spoločnosti.Ak som aj pýtal poistenie na Alianz tak meno poisťovatela bola nejaká xyz eseročka.Poistky predáva kdekto .

zase pozor pozor, na slovenskom trhu nie je žiadna sročka, ktorá by bola poisťovateľom na PZP... licenciu má len 11 poisťovní a každá je akciová spoločnosť... možno sprostredkovateľ mohla byť dajaká xyz sročka, ale väčšina sprostredkovateľov má rovnaké ceny čo sa týka PZP, akurát ČSOB má na svojej www stránke nižšie ceny o 30 % oproti tým xyz sročkám čo na webe porovnávajú všetky poisťovne...
arizona
09.04.12,08:59
buchač
09.04.12,15:26
Este jedna otazka, viete mi poradit v ktorej poistovni sa oplati uzavriet zakonnu poistku na auto online? Chcem to vybavit dnes
...kto " rýchlo " dáva , dva krát dáva...

Dá sa to asi vo všetkých poisťovniach online.Ale absolútne to neodporúčam.Je to predražené oproti tomu čo vie urobiť poisťovák.Mne na fábiu online vychádzalo 176€ poisťovák urobil to isté na 112.Ak sa rozhodnete online dajte si pozor na meno poisťovacej spoločnosti.Ak som aj pýtal poistenie na Alianz tak meno poisťovatela bola nejaká xyz eseročka.Poistky predáva kdekto .
...že súhlasím ...

...poisťovák má určitú mesačnú kvótu na nejakú tú zľavu...netvrdím , že ale každému poskytne...

...no jednoznačne je lepšie sa osobne baviť o nejakých možnostiach s človekom , ako so strojom ...
KoxXxo
09.04.12,15:47
Ja som robil cez Superpoistenie.sk (http://www.superpoistenie.sk/pzp/vypocet). Musíš si to porovnať zadaním parametrov auta.
jahoszmsk
09.04.12,15:54
len pozor na to, aké služby za najlacnejšiu poistku dostaneš. niekde máš aj výhody v zahraničí, resp. mimo mesta kde žiješ aj na SVK, ubytovanie v hoteli do určitej sumy, drobné opravy v servisoch aj mimo SVK, odtiahnutie pokazeného auta domov do servisu aj zo zahraničia a niekde nemáš vôbec nič.
andyl11
10.04.12,16:36
najlepsie je ist priamo k predajcom a nie cez internet, je to velmi drahe
huawei1
15.04.12,17:52
ja som to daval cez genertel.sk