daniela78
09.04.12,12:28
Ahojte poradaci!
Od juna by som popri rodicoskej dovolenke chcela nastupit do prace na 4 hodinovy pracovny cas. Ako je to pri takomto case s obedom? Musim odpracovat aj 30 minutovu prestavku a ist na obed? Alebo sa da odpracovat len 4 hodiny a obed neabsolvovat?
Dakujem
avalik
09.04.12,10:43
pri 4 hodinovej pracovnej zmene nemas narok na prestavku (§91 ZP)
Katy a R
09.04.12,10:47
(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi ............... Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.
...
(8) Zamestnávateľ môže po prerokovaní so zástupcami zamestnancov
a) upraviť podmienky, za ktorých bude zamestnancom poskytovať stravovanie počas dovolenky, prekážok v práci, alebo inej ospravedlnenej neprítomnosti zamestnanca v práci,
b) umožniť stravovať sa zamestnancom, ktorí pracujú mimo rámca rozvrhu pracovných zmien za rovnakých podmienok ako ostatným zamestnancom,
c) rozšíriť okruh fyzických osôb, ktorým zabezpečí stravovanie, a ktorým bude prispievať na stravovanie podľa odseku 3.

cit zo ZP
daniela78
09.04.12,12:52
Dakujem Vam za odpoved, aj som si myslela, ze to tak je, ale nebola som si ista. Momentalne mi to takto aj vyhovuje, radsej budem skor doma pri malom ako vo firemnej jedalni na obede:)