Jerry17
09.04.12,16:02
Prosila by som o radu a pripadne aj konkretny zakon, ktory by upravoval, kde sa deti mozu hrat v blizkosti paneloveho cinziaku. Mame dobrych spolunajomnikov, ktori su starsi a nemaju deti a velmi radi maju vyrok zavolam policiu. Prosila by som o radu, ci je dajako stanovene kde sa smu deti mozu hrat a kde nie. Co je uz rusenie spoluobcanov. Dakujem
Jerry17
09.04.12,14:03
:)
Xanti
09.04.12,14:09
Prosila by som o radu a pripadne aj konkretny zakon, ktory by upravoval, kde sa deti mozu hrat v blizkosti paneloveho cinziaku. Mame dobrych spolunajomnikov, ktori su starsi a nemaju deti a velmi radi maju vyrok zavolam policiu. Prosila by som o radu, ci je dajako stanovene kde sa smu deti mozu hrat a kde nie. Co je uz rusenie spoluobcanov. Dakujem
Vera ani sa nečudujem, sú starší chcú mať pokoj. A deti ich rušia. Ale na ich výrok, zavolám políciu by som im podala telefon so slovami "volajte". Aj policajti by ich vysmiali.
katka278
10.04.12,17:03
tu je tazko radit
misoft
10.04.12,17:35
Prosila by som o radu a pripadne aj konkretny zakon, ktory by upravoval, kde sa deti mozu hrat v blizkosti paneloveho cinziaku taký zákon neexistuje. Mame dobrych spolunajomnikov, ktori su starsi a nemaju deti a velmi radi maju vyrok zavolam policiu spomínali vyššie "Tak zavolajte!". Prosila by som o radu, ci je dajako stanovene kde sa smu deti mozu hrat a kde nie. Nikde to nie je stanovené, tak kam sa nesmie, musí byť označené Co je uz rusenie spoluobcanov. Hranie detí nie je rušenie - ak by však nejako vyskakovali - čo takto im pohroziť, že ich zažalujete za obmedzovanie osobnej slobody? Kua - to je totiž trochu viac, ako len obťažovanie - tu ide o ľudské práva. Dakujem
;)
220870
10.04.12,17:45
Kde by sa mali hrať keď nie v blízkosti domova činžiaku?
misoft
10.04.12,17:48
Asi v ľufte :D, prípadne na Mesiaci - len aby starí páprdovia mohli driemkať vo fotelke.