player85
09.04.12,17:26
Dobry den, potreboval by som radu kde by som nasiel stranku na stiahnutie psychotestov na vstup do armady SR, popripade ak by ste mi poradili kde o tom najdem nieco viac, mam zaujem si posielat prihlasku a rad by som sa dozvedel nieco viac. Hlavne ma zaujimaju tie psychotesty a tiez z coho pozostavaju fyzicke testy. Dakujem
lujza.j
09.04.12,15:34
avalik
09.04.12,15:37
player85
09.04.12,15:55
http://www.vojak.mil.sk/
http://www.google.sk/webhp?hl=sk&tab=ww#hl=sk&sugexp=frgbld&gs_nf=1&cp=50&gs_id=3&xhr=t&q=Psychotesty+a+fyzicke+testy+pre+vstup+do+armady+ SR&pf=p&output=search&sclient=psy-ab&oq=Psychotesty+a+fyzicke+testy+pre+vstup+do+armady +SR&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=e053d55ddb19a20&biw=1366&bih=643

chcel by som konkretne aj nejake testy ci sa daju niekde len tak na skusku urobit aby som vedel priblizne ako vyzeraju coho sa tykaju len aby som mal nejaky obraz utvoreny, da sa to nejako niekde pozriet? chcel by som si urobit taky test len tak na skusku, poprosim konkretny link lebo ja to neviem nikde najst, dakujem
avalik
09.04.12,16:03
chcel by som konkretne aj nejake testy ci sa daju niekde len tak na skusku urobit aby som vedel priblizne ako vyzeraju coho sa tykaju len aby som mal nejaky obraz utvoreny, da sa to nejako niekde pozriet? chcel by som si urobit taky test len tak na skusku, poprosim konkretny link lebo ja to neviem nikde najst, dakujem

Previerku psychickej spôsobilosti občana - žiadateľa vykonáva psychológ strediska psychodiagnostickým vyšetrením a zisťuje:


osobnosť pomocou osobnostných dotazníkov a projektívnych testov
úroveň výkonnosti pomocou výkonových testov


konkretne testy asi nie su publikovane na nete - ale priblizny popis urcite najdes

tych testov sa neboj - nemaju za ciel dokazat ze si de.il :) ... len sa skuma ci mas psycho. vlastnosti pozadovane pre vojaka
podla mna je lepsie ak niekto neprejde pri testoch ako by mal byt neskor problem pri vycviku alebo aj v boji - tam uz nejde o fazulky
player85
09.04.12,16:14
Previerku psychickej spôsobilosti občana - žiadateľa vykonáva psychológ strediska psychodiagnostickým vyšetrením a zisťuje:


osobnosť pomocou osobnostných dotazníkov a projektívnych testov
úroveň výkonnosti pomocou výkonových testov

konkretne testy asi nie su publikovane na nete - ale priblizny popis urcite najdes

tych testov sa neboj - nemaju za ciel dokazat ze si de.il :) ... len sa skuma ci mas psycho. vlastnosti pozadovane pre vojaka
podla mna je lepsie ak niekto neprejde pri testoch ako by mal byt neskor problem pri vycviku alebo aj v boji - tam uz nejde o fazulky

ďakujem moc za radu ;)
maximilian123
09.04.13,14:05
čo sa týka tých fyzických testov, sú prísne brané tie cviky, ako prísne sa hodnotí ich vykonanie