misco
09.04.12,21:02
Tlaciva z rocnej uzavierky SRO ktore sa posielaju na okresny sud (suvaha, vykaz ZaS) mozu mat prazdnu kolonku pre zaznamy danoveho uradu?
tictac7
09.04.12,19:10
.....a kde máš také kolonky? Ja ich tam teda nevidím.....ani v minulosti neboli....

....jaaaj, to potvrdenie o podaní asi myslíš...... no to necháš prázdne....
misco
09.04.12,19:27
tictac7
09.04.12,19:56
...a čítaš kompletnú odpoveď? V druhom riadku som Ti myslím odpovedala, či?
misco
09.04.12,20:21
no ak myslime obaja to iste tak v tom pripade ano.
a_je_to
09.04.12,20:50
... som sa dobre pobavil ... čo všetko by ešte ľudia nechceli vyplniť ... od statočnosti ? od strachu ?
misco
09.04.12,21:28
ja som nehovoril o tom ze to vyplnim ja, ale ze to treba poslat na register vyplnene od DU...a nikto mudry z neba nepadol ani ty a_je_to...podavam to prvy rok.
Stefan2005
10.04.12,06:28
Tlaciva z rocnej uzavierky SRO ktore sa posielaju na okresny sud (suvaha, vykaz ZaS) mozu mat prazdnu kolonku pre zaznamy danoveho uradu?

áno, tie údaje tam boli, keď sme to zasielali na OS OR - ale to bolo ešte v časoch, keď sme vyplňovali výkazy na písacích strojoch, a vtedy nebolo myslím ani potvrdenie... Dnes tlačíme výkazy do OR zároveň s výkazmi na DÚ, takže tie kolonky nemáme vyplnené (a DÚ ich asi vypĺňa len pre internú potrebu - a to v zmysle predtlače - evidenčné číslo, a odtlačok pečiatky)
Adiks
10.04.12,08:00
A_je_to, ja som sa minule tiež riadne pobavil. Ani nie na tom, že nevieš triviálnu vec, aký je rozdiel medzi výsledkom hospodárenia pred zdanením a výsledkom hospodárenia po zdanení, ale na tom, ako si svoju chybu ešte chcel obhájiť, namiesto, aby si si ju priznal. Myslím si, že priznať chybu nie je slabosť, ale prejavom tvojej slabosti je, že aj po Kejkinom usvedčení z chyby, si ju ešte chcel obhájiť totálnymi nezmyslami a blábolmi, ktoré sa nedajú ani prišiť, ani priplátať. Sorry, ale ak sa tu vysmieva z iných človek, čo sám má v účtovníctve medzery, ako v rómskej chatrči v Letanovciach, nie je to v poriadku.
a_je_to
11.04.12,13:31
A_je_to, ja som sa minule tiež riadne pobavil. Ani nie na tom, že nevieš triviálnu vec, aký je rozdiel medzi výsledkom hospodárenia pred zdanením a výsledkom hospodárenia po zdanení, ale na tom, ako si svoju chybu ešte chcel obhájiť, namiesto, aby si si ju priznal. Myslím si, že priznať chybu nie je slabosť, ale prejavom tvojej slabosti je, že aj po Kejkinom usvedčení z chyby, si ju ešte chcel obhájiť totálnymi nezmyslami a blábolmi, ktoré sa nedajú ani prišiť, ani priplátať. Sorry, ale ak sa tu vysmieva z iných človek, čo sám má v účtovníctve medzery, ako v rómskej chatrči v Letanovciach, nie je to v poriadku.

... máš veľké medzery aj v tom, z čoho ma tu chceš usvedčiť. Ak neveríš, tak si nájdi tú tému a zhodnoť sám seba. Nevedel som, že tu vyvolávam až takú úkladnú nenávisť ... už dvoch ľudí, ktorí už asi tretíkrát útočia na mňa koordinovane v svorke. Fakt mi nejde o to ... vyhrať v tomto boji, tento radšej vzdám. Nechodím sem nato, aby som zakladal a vyhrával šarvátky ... to je celé. Nepotrebujem nič dokazovať, ani tebe, ani sebe, koniec.
a_je_to
11.04.12,13:44
na prvej strane suvahy a vykazu ZaS uplne dole.

http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danovy_subjekt/tlaciva_danovych_priznani/data/suvaha.pdf

Re : misco
ja som nehovoril o tom ze to vyplnim ja, ale ze to treba poslat na register vyplnene od DU...a nikto mudry z neba nepadol ani ty a_je_to...podavam to prvy rok.

... a Ty prepáááč ! Nevedel som že Ťa to až tak urazí. Fakt mi to vtedy pripadlo smiešne, no vidím, že som si to mal radšej nechať pre seba ... stalo sa !
Adiks
12.04.12,05:58
... máš veľké medzery aj v tom, z čoho ma tu chceš usvedčiť. Ak neveríš, tak si nájdi tú tému a zhodnoť sám seba. Nevedel som, že tu vyvolávam až takú úkladnú nenávisť ... už dvoch ľudí, ktorí už asi tretíkrát útočia na mňa koordinovane v svorke. Fakt mi nejde o to ... vyhrať v tomto boji, tento radšej vzdám. Nechodím sem nato, aby som zakladal a vyhrával šarvátky ... to je celé. Nepotrebujem nič dokazovať, ani tebe, ani sebe, koniec.
Žiadnu nenávisť k tebe necítim, takisto ako ani nepopieram aj svoje medzery v účtovníctve a daniach. Ak som ťa v niektorých svojich príspevkoch kritizoval, bolo to vyjadrenie iba môjho názoru, ktorý som s nikým nekordinoval, ani som sa nikdy s nikým proti tebe nespájal. Ak sa niekto k môjmu názoru pripojil, to ovplyvniť naozaj nemôžem. A prečo som tie príspevky vôbec napísal ? Žiadna nenávisť, žiadna žášť, jednoducho ma rozčuľuje, že v niektorých svojich príspevkoch píšeš hlúposti, sú to rady, ktoré sa dajú skutočne označiť iba ako "rady" a s bohorovnosťou sebe vlastnou, ani nemáš odvahu si to priznať. Druhá vec, ktorá ma rozčuľuje je tvoje vysmievanie sa iným, prevažne začínajúcim účtovníkom, ktorým by sme mali pomáhať, nie sa im posmievať a to som ti prvýkrát vytkol ako jeden z mojich prvých príspevkov na porade, lebo pre mňa posmievanie sa iným, je ako pre býka červené súkno. Tvoje príspevky, ktoré boli dobré, som nemal nikdy problém označiť ako užitočné. Na záver, môžem ti sľúbiť, že prv, ako uvidím v budúcnosti nejakú tvoju "radu" bez akejkoľvek sebareflexie alebo zaregistrujem tvoje posmievanie sa iným, budem počítať do desať a to by malo zaručiť, že nebudem musieť na teba reagovať. Druhou možnosťou je, že tvoje "rady" bez akejkoľvek sebareflexie a posmievanie skončia a ja nebudem musieť nič riešiť. Želám si, aby to bola tá druhá možnosť. Želám ti všetko dobré do týchto poveľkonočných dní.