fia555
10.04.12,11:20
Dobry den,

potrebovala by som poradit. Kupili sme nie prave najlacnejsi kocik, na ktorom sa prediera potah. Kocik som uz dvakrat reklamovala, potah sa predral vzdy na inom mieste. Oprava bola vykonana nasitim zaplaty na predrate miesto. Bolo mi povedane, ze na to, aby mi vratili peniaze alebo dali novy potah, sa musi potah predrat trikrat na tom istom mieste a ja teda musim kocik reklamovat trikrat s predratim latky na tom istom mieste.

Teraz sa potah predral tretikrat, opat na inom mieste a moj nazor je, ze by som chcela vymenit potah za novy , nakolko sa jedna v poradi uz o tretiu reklamaciu potahu ako takeho.

Co si o tom myslite?

Predlzuje sa mi zarucna lehota na potah, ak som ho reklamovala?

dakujem za kazdu radu.
kopretinka
10.04.12,10:08
to je hlúposť,že sa poťah musí predrať 3x na tom istom mieste,veď keď tam dajú záplatu,tak sa asi neprederie tá záplata :confused:
je to vada materiálu,nedaj sa odbyť,reklamuj to ako vadu materiálu,z ktorého je poťah ušitý a trvaj na vymenení celého poťahu.
Ak bol kočík v oprave napr.mesiac,tak sa záručná doba predĺži o mesiac,na celý kočík.
Len tak mimochodom skús utrúsiť medzi rečou niečo o obchodnej inšpekcii alebo o lampárni......
mimotemyniektorí zákazníci sú fakt vychcaní,ale tu by som to povedala o obchodníkovi....
Chobot
10.04.12,12:53
A skúsila si sa zamyslieť nad tým, prečo sa ten poťah prediera? A na ktorých miestach sa prediera? Na sedacej časti?
arizona
10.04.12,14:58
Podla mna kocik by mal vydrzat minimalne "odnostenie" jedneho dietata. Ved na to je stavany.
Prekvapilo ma, ze si suhlasila s nasitim zaplaty. Kupit drahy kocik a reklamacie vzdy riesit zaplatami ???
Na tvojom mieste by som odstupila od zmluvy a ziadala vratit peniaze, nakolko kocik potrebujes vyuzivat,nie vycakavat na vybavenie reklamacii,alebo ziadala vymenu noveho potahu. To, ze sa neprediera na jednom mieste a kvoli tomu odmietat riesit reklamaciu je hlupost! Zjavne ide o zavadu materialu.
Ak kocik nemas este 12.mesiacov,mal by ho predajca poslat na posudenie kvality do skusobne,nie riesit zaplatami...

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
fia555
10.04.12,16:11
Potah sa predral najskor na chbtovej opierke, potom na sedacej casti, teraz znova na chrbtovej opierke, ale na inom mieste ako prvykrat. Som uz z toho dost na nervy, pretoze pri kazdej reklamacii 30 dni bez kocika s rocnym dietatom nie je bohvieco.
Chobot
11.04.12,06:27
Potah sa predral najskor na chbtovej opierke, potom na sedacej casti, teraz znova na chrbtovej opierke, ale na inom mieste ako prvykrat. Som uz z toho dost na nervy, pretoze pri kazdej reklamacii 30 dni bez kocika s rocnym dietatom nie je bohvieco.

Aha, myslel som, že niekde na spodku alebo na takom mieste, ktoré sa šúcha o konštrukciu. Bežné sedenie by ale nemalo látku predrať. Čo je to za poťah? Skús to odfotiť a pripojiť sem foto tých dier, som zvedavý aká je to látka.
Oliwa
11.04.12,11:36
Potah sa predral najskor na chbtovej opierke, potom na sedacej casti, teraz znova na chrbtovej opierke, ale na inom mieste ako prvykrat. Som uz z toho dost na nervy, pretoze pri kazdej reklamacii 30 dni bez kocika s rocnym dietatom nie je bohvieco.
Predajňa má mať na viditeľnom mieste platný reklamačný poriadok. Ak nie, vyžiadaj si ho a pozorne prečítaj. Ak nemajú, daj podnet na obchodnú inšpekciu.
To keby si tá predavačka kúpila v obchode s odevami šaty a látka by sa jej prederavila, uspokojila by sa, keby jej na ne našili záplatu? :rolleyes::eek:

To máš cca 3 mesiace bez kočíka - keď ho najviac potrebuješ, veď dieťa do 1 roka rastie najrýchlejšie. Keby to bol športový kočík a dieťa má trebárs 2 roky, to je už iné kafe... Ak by to bolo možné, tak by som im na Tvojom mieste nechala na tých 30 dní kočík aj s dieťaťom :D - nech sa oň postarajú... To by bola reklamácia určite rýchlejšie vybavená.;):)
lujza.j
11.04.12,11:50
To máš cca 3 mesiace bez kočíka - keď ho najviac potrebuješ, veď dieťa do 1 roka rastie najrýchlejšie. Keby to bol športový kočík a dieťa má trebárs 2 roky, to je už iné kafe... Ak by to bolo možné, tak by som im na Tvojom mieste nechala na tých 30 dní kočík aj s dieťaťom :D - nech sa oň postarajú... To by bola reklamácia určite rýchlejšie vybavená.;):)
alebo nech dajú náhradný kočík...ako poniektoré autoservisy servisy ;)