adicka9
10.04.12,13:23
prajem pekný dník všetkým,
moja klientka dostala list na firemnom tlačive advokátskej kancelárie a v texte od nej úplne iná firma aj s podpisom a pečiatkou žiada vrátenie provízie. brala by som , keby jej advokát písal a aj sa podpísal ale toto mi pripadá ako zneužitie firemného papiera. ako by ste na to reagovali ?? veľké ďakujem za vaše príspevky a odborné rady.
Xanti
10.04.12,11:28
mimotemy Etiketa porady
Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
adicka9
10.04.12,13:10
ďakujem za info, takže moja otázka znie firemný papier a jeho zneužitie. dala som príspevok prvýkrát, tak dúfam, že je možná chyba.
Melnick
10.04.12,13:16
Jasné, na prvýkrát sa to prehliadne. Však dievčatá ?
Chobot
10.04.12,13:46
Poslala by som kópiu toho listu na advokátsku kanceláriu, ktorej ten list patrí s otázkou, "O čo vlastne ide?" a nech to riadne vysvetlia, ako sa dostala firmy XY k ich hlavičkovému papieru.
marjankaj
10.04.12,13:58
prajem pekný dník všetkým,
moja klientka dostala list na firemnom tlačive advokátskej kancelárie a v texte od nej úplne iná firma aj s podpisom a pečiatkou žiada vrátenie provízie. brala by som , keby jej advokát písal a aj sa podpísal ale toto mi pripadá ako zneužitie firemného papiera. ako by ste na to reagovali ?? veľké ďakujem za vaše príspevky a odborné rady.

A predpokladám, že žiadnu províziu ani nedostala.
Tak taký papier patrí potom do koša.