lejsino
11.04.12,08:49
Dobrý den, dělám samostatnou odbornou práci kuchař-číšník a jedním z ukolů je Slovenské menu o 6ti chodech i s nápojema, ale nápoje nemusi být jen slovenské. Byl bych moc rad za pár navrhů.

-Studné predjedlo
-Polievka
-Teplé predjedlo
-Hlavné jedlo
-Syry
-Dezert

Nápoje si doplním.
Chobot
11.04.12,07:13
Dobrý den, dělám samostatnou odbornou práci kuchař-číšník a jedním z ukolů je Slovenské menu o 6ti chodech i s nápojema, ale nápoje nemusi být jen slovenské. Byl bych moc rad za pár navrhů.

-Studné predjedlo
-Polievka
-Teplé predjedlo
-Hlavné jedlo
-Syry
-Dezert

Nápoje si doplním.

Jelsino a poznáš niečo také ako Google???

Ale aby si nepovedal ...

Studené predjedlo - šunková rolka s chrenovou šľahačkou
Polievka - Demikát
Teplé predjedlo - Bryndzové halušky
Hlavné jedlo - Jelení guláš s knedľou
Syry - oštiepkový nárez (s niečím... sám si už doplň)
Dezert - Šúľance s makom
arizona
11.04.12,07:17
napr. http://varecha.pravda.sk/recepty/
a menu si zostavis kolko len chces ;)
Danielle369
11.04.12,07:26
Ved pozeraj na Markíze.. Bez servítky...tam máš všetko čo potrebuješ

http://varenie.markiza.sk/
lejsino
11.04.12,07:41
[QUOTE=Chobot;2037372]Jelsino a poznáš niečo také ako Google???

Google znám :-) mám už pár menu sestavenych, ale neni prece nic nad radu od slováka furt je neco na vylepseni nebo předělání...inač dekuji za návrh i ostatním za odkazy :-)
Danielle369
11.04.12,07:49
ivka70
11.04.12,07:57
-Studné predjedlo - Bryndzova natierka
-Polievka - Cesaková v bosniaku alebo Cesnaková so syrom a s opekaným chlebom
-Teplé predjedlo - kacacia ci husacia pecienka s hriankou
-Hlavné jedlo - rezen plneny kyslou kapustou, pripadne vysmazeny v zemiakovom cesticku, so zemiakovou kasou alebo zemiakmi
-Syry - udene a neudene korbaciky, ostiepok, pripadne nakladany v koreni
-Dezert - lekvarove pirohy (perky) s tvarohom , makom ci struhankou
avalik
11.04.12,08:05
prípitok: slivovica, hruškovica, orechovica ....


Studné predjedlo
- pečeňová paštéta
- šmirkas (bryndzová nátierka)

Polievka
- slepačí vývar s domácimi rezancami,
- kapustnica,
- fazuľová s udeným mäsom
...

Teplé predjedlo
- zemiaková placka,
- lokša s husacou pečienkou
...

Hlavné jedlo
ako suroviny hlavne bravčové mäso, hydina, divina, sladkovodné ryby, zemiaky, kyslá kapusta, cibuľa, slanina, cesnak, sušené slivky
príloha k mäsám - zemiaky, bryndzové halušky, bryndzové pirohy, strapačky, rezance s tvarohom (na slano), lokše, zemiakové placky, holubky (plnený kapustný list)

Syry
- syrový tanier: bryndza, oštiepok, korbáčiky, ovčí syr, kravská hrudka

Dezert
- lekvárové pirohy s orechami/makom/strúhankou,
- šúľance s makom/strúhankou
- tvarohové knedličky s ovocnou omáčkou
- šrúdľa - mak+višne/jablká+orechy/


inšpiráciu nájdeš aj: http://www.nebickovpapulke.sk/recepty
vína: http://restauracie.sme.sk/clanok/pozname-stovku-najlepsich-slovenskych-vin
avalik
11.04.12,08:06
so šunkovou rolkou s chrenovou šľahačkou neprejde - to nie je trendy :)
Slayer666
12.04.12,10:19
Nuz slovenske menu o siestich chodoch mi pripada ako trosku zvlastny pocin, ale budis.

V kazdom pripade, predposledny chod - syr je uz uplna hovadina. Slovensko nema syry. OK, je tu bryndza. Tu je vsak problem zohnat, lebo to, co sa predava v obchodoch, s nou nema nic spolocne. No aj tak si bryndzu neviem predstavit ako samostatny chod. Potom je tu parenica, korbaciky a nite, co je vlastne to iste, len to ma iny tvar. Pareny syr je svetovy unikat, ale tiez si to neviem predstavit ako samostatny chod. No a este je tu ostiepok, ale to uz vobec nedava zmysel. A potom co? Kopie a parafrazy roznych holandskych syrov, kopie camembertu a ine kopie. Tento napad pochadza z francuzskej kuchyne, kde naozaj je syr samostatnym chodom. Lenze oni maju tych syroch vyse 200 a paruju ich s vinom, ktorych je tiez niekolko stoviek. To ako samostatny dava zmysel, ale u nas nie. Cize ak mas v zadani aj strukturu celej vecere a je tam syr ako samostatny chod, tak tam drbni nejake parene syry, ale je to nezmysel podla mna.

Celkovo slovenska kuchyna je kuchyna prosteho ludu, kuchyna, ktora je v uzkom kontakte s podou. Tu nie je ''dvorna'' kuchyna ako vo Francuzsku, kde x chodov ma svoju tradiciu. Slachtu sme tu sice dajaku mali, ale:
1, bolo to uz davnejsie - ked si pozries talianske kucharky z 15. a 16. storocia a porovnas ich s kuchynou polovice 20. storocia, tak zistis, ze maju pramalo spolocneho.
2, je otazne, nakolko to, co oni jedavali, mozno oznacit za slovensku kuchynu - ci sa neopicili po cisarskom dvore atd.
3, pokial viem, tak sa nic o tom nezachovalo.
Cize musis celu tu tradiciu vymysliet sam. Krasa slovenskej kuchyne je v tych jednoduchych jedlach, nie v dvadsiatich chodoch.

Najvacsie sance mas asi so starou knihou od Terezie Vansovej:
http://www.mediafire.com/view/?5bzpvd2lgdhq1xt
inkana
12.04.12,10:36
máš to len napísať alebo aj navariť?

kamarátka mala na svadbe (2007) ako predjedlo chleba s masťou a cibuľou - ona sa aj vydávala v kroji, mali takú folklórnu svadbu

a to máš mať tradičné slovenské menu, alebo menu, čo sa bežne podáva na svadbách, oslavách, ... na Slovensku?

Chobot - nemyslím si, že bryndzové halušky majú byť ako teplé predjedlo. Nie som odborník, ale myslím, že predjedlo má naštarťovať, pripraviť žalúdok na ďalšie, hlavné jedlo. Teda tak nejako, tuším. A halušky sú sýte. Ja by som skôr dala ako teplé predjedlo hriatô :D:D:D

A k zoznamu polievok pridám napr. zemiakovú, bryndzovú

A hlavné jedlo - niečo od kapusty, zemiakov, fazule ... ak to má byť tradičné slovenské - tak niečo také

Dezert - pripájam sa k štrúdlam, šúlancom, prípadne ešte lievance, buchty, ...

Syry - pripájam sa ku korbáčikom, oštiepkom, ...
kopretinka
12.04.12,10:54
-Studné predjedlo - Bryndzova natierka
-Polievka - Cesaková v bosniaku alebo Cesnaková so syrom a s opekaným chlebom
-Teplé predjedlo - kacacia ci husacia pecienka s hriankou
-Hlavné jedlo - rezen plneny kyslou kapustou, pripadne vysmazeny v zemiakovom cesticku, so zemiakovou kasou alebo zemiakmi
-Syry - udene a neudene korbaciky, ostiepok, pripadne nakladany v koreni
-Dezert - lekvarove pirohy (perky) s tvarohom , makom ci struhankou
:eek: a taký smajloš,čo mu tečú sliny tu prečo nie je?? :D
rdb
12.04.12,12:02
Studene predjedlo - odpalovane cesto plnene bryndzovou natierkou s malym listovým šalátom
Polievka - šošovicova polievka
Teple predjedlo - grilovaný údený oštiepok na tmavom chlebe s brusnicovym prelivom
Hlavne jedlo - Kakčacie stehná so zemiakovou babou a pečenými jablkami s redukciou zo slivovice a svlivkovej šťavy
Syry - korbáčiky, údené a neúdené parenice, čerstvý ovčí syr s hroznom a orechami
Dezert - ľahký biskvit s tvarohovou penou a marhuľovým prelivom.
ludmilla
12.04.12,12:43
Dobrý den, dělám samostatnou odbornou práci kuchař-číšník a jedním z ukolů je Slovenské menu o 6ti chodech i s nápojema, ale nápoje nemusi být jen slovenské. Byl bych moc rad za pár navrhů.

-Studné predjedlo - muchotrávka
-Polievka - cesnaková krémová polievka v bosniaku
-Teplé predjedlo - hrianka so šunkou a syrom
-Hlavné jedlo - sedliacky zabíjačkový tanier alebo jelení chrbát v šípkovej omáčke alebo zubáč na rošte s bylinkovým maslom MŇAM
-Syry - gazdovský syrový lopár s jablkami (oštiepok, korbáčiky, encián) - podávané na dreve
-Dezert - višňovo maková štrúdľa

Nápoje si doplním.

Z alkoholu by som nevynechala tatranský čaj alebo Demänovku :)
trisestri
12.04.12,12:58
Zuzana210
12.04.12,13:22
ludmilla prosím vysvetli tú muchotrávku ako studené predjedlo. Taká muchotrávka je podľa mňa fajn, ale len kým je teplá.
ludmilla
12.04.12,13:29
Zuzi daj vyhľadať
menu na domacu oslavu
a pozri príspevok č.8 :D:D:D
ludmilla
12.04.12,13:31
... servírujem na rukole
osky
17.04.12,12:17
studene predjedlo-oskvarky,slaninka,klobaska,cerstvy chlebik,cibulka,cmar,zincica
teple predjedlo-pecena jaternica s chlebom alebo loksa plnena husacou ci kacacou pecenou
polievka-hubova,fazulova,kapustova
hlavny chod-bryndzove halusky,pecena hus s knedlou a kapustou,peceny zajac so zemiakovymi plackami alebo nejaky cernohorsky rezen so zemiakovym salatom
syry-tie ktore sa tu uz spominali/bryndzova natierka,ostiepok,korbaciky,parenica/ k tomu treba dake dobre sedliacke vino,moze byt aj ovocne,napriklad drienkove,trnkove...
dezert-istotne nieco s makom,ten je typicky pre nasu kuchynu, alebo napriklad aj stedrak
Antea
06.05.12,07:23
Dobrý den, dělám samostatnou odbornou práci kuchař-číšník a jedním z ukolů je Slovenské menu o 6ti chodech i s nápojema, ale nápoje nemusi být jen slovenské. Byl bych moc rad za pár navrhů.

-Studné predjedlo
-Polievka
-Teplé predjedlo
-Hlavné jedlo
-Syry
-Dezert

Nápoje si doplním.
Už si si asi vybral, ale skús aj tuto:
http://zlatyfond.sme.sk/dielo/1287/Babilon_Prva-kucharska-kniha-v-slovenskej-reci-Diel-I/1
tetrisss
06.05.12,08:29
Samotne zadanie je naozaj nevhodne, povodna jednoducha slovenska kuchyna je prave zalozena na jednozlozkovom zabijackom jedle, ktore ma zasytit na pol dna a vylucuje nejake sestchodove kamikadze.
winnie18
08.05.12,16:58
Ahojte prepáčte ale v slávnostnom menu nemôže byť aj studené aj teplé predjedlo!Podľa gastronomických pravidiel...;)
avalik
08.05.12,17:10
Ahojte prepáčte ale v slávnostnom menu nemôže byť aj studené aj teplé predjedlo!Podľa gastronomických pravidiel...;)

to je jasne :) ... my sme davali len namety na jedla, menu si zostavil zadavatel sam .... aj by som uvitala jeho zverejnenie a aj hodnotenie :)
winnie18
08.05.12,17:15
Jasné ja len aby to vedel aj on, pretože ako tak pozerám tak do šiestich chodov má zarátané aj studené aj teplé... tak aby sa zbytočne netrápil s hľadaním vhodných jedál a nakoniec kvôli tomuto bude mať horšiu známku alebo niečo.. :)
avalik
08.05.12,17:38
Jasné ja len aby to vedel aj on, pretože ako tak pozerám tak do šiestich chodov má zarátané aj studené aj teplé... tak aby sa zbytočne netrápil s hľadaním vhodných jedál a nakoniec kvôli tomuto bude mať horšiu známku alebo niečo.. :)

do prace musi dat to, co si ucitel ziada - nema vyznam sa s ucitelom natahovat - moja dcera skoncila hotelovku a s niektorymi ucitelmi to proste "neslo" ;)
winnie18
08.05.12,17:43
Áno to beriem, aj ja som skončila hotelovku a hádala som sa s učiteľmi, ale potom som rezignovala :D tak mu držím palce....a dúfam, že sem hodí konečné menu a hodnotenie :)
Zita5
08.05.12,17:47
Poučná téma, len škoda, že sa už zadávateľ neozval a mal tu takú pomoc od poraďákov :)Snáď sa zíde inému .