OutOfTune
11.04.12,09:02
Dobrý deň,

som riadne zamestnaný u zamestnávateľa, a
24.10.2011 až 28.10.2011 som mal neplatené voľno. Podpísal som o tomto dohodu so zamestnávateľom, kde je uvedené, že mám neplatené voľno podľa par. 141 ods. 2).

Ihneď po tomto neplatenom voľne, t.z. 29.10.2011 som šiel na PN, ktorá trvala cca 2 mesiace. V sociálnej poisťovni mi vyrátali nemocenské z minimálnej mzdy. Tvrdia mi, že je kvôli tomu, že som šiel na PN ihneď po prerušení.

Pozeral som sa ale sem:
http://www.socpoist.sk/kontrola/1292s

A je tam uvedené, že z pravdepodobného denného vymeriavacieho základu (teda ak dobre rozumiem z minimálnej mzdy) sa nemocenské vypočíta v takomto prípade:
"dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky zamestnancovi alebo povinne nemocensky poistenej samostatne zárobkovo činnej osobe vznikol v deň vzniku nemocenského poistenia"

Avšak nižšie je uvedené:
"pri určení rozhodujúceho obdobia na zistenie DVZ sa vznik a zánik prerušenia povinného nemocenského poistenia nepovažuje za vznik a zánik nemocenského poistenia"

Vedel by mi niekto poradiť? Ide mi totiž o nemalé peniaze.

Vopred ďakujem.
Jana Motyčková
11.04.12,09:47
Postup SP je správny (bohužiaľ).
To nižšie uvedené sa týka rozhodujúceho obdobia (to je obdobie z ktorého sa vypočítava priemer, ak sa nepoužíva pravdepodobný DVZ). Netýka sa to priamo trvania poistenia.
OutOfTune
11.04.12,10:39
Postup SP je správny (bohužiaľ).
To nižšie uvedené sa týka rozhodujúceho obdobia (to je obdobie z ktorého sa vypočítava priemer, ak sa nepoužíva pravdepodobný DVZ). Netýka sa to priamo trvania poistenia.
ďakujem Vám za odpoveď. neexistuje nejaká cesta ako to "obísť"? napr. by som spätne so zamestnávateľom zmenil to neplatené voľno na dovolenku?
Tweety
11.04.12,10:41
ďakujem Vám za odpoveď. neexistuje nejaká cesta ako to "obísť"? napr. by som spätne so zamestnávateľom zmenil to neplatené voľno na dovolenku?
Nedá, NV musel nahlásiť do SP.
ivka70
11.04.12,10:42
ďakujem Vám za odpoveď. neexistuje nejaká cesta ako to "obísť"? napr. by som spätne so zamestnávateľom zmenil to neplatené voľno na dovolenku?

Spatne?
Do minuleho roka?
Pre zamestnavatela by to znamenalo opravit mzdy od oktobra, vsetky vykazy do poistovni, podat dodatocne danove priznanie (menili vy sa cisla)....
Vsetko spojene s rizikom pokut.
Na to ti ziadny zamestnavatel nepristupi.
OutOfTune
11.04.12,11:07
tak to je v riadnej ***, kvôli takejto blbosti mi vyfučalo niekoľko stoviek eur. ach tie naše skvelé zákony. človek aby aj vyštudoval právo v dnešnej dobe aby takýmto veciam predišiel.

ďakujem vám všetkým za pomoc.
veronikasad
11.04.12,11:09
tak to je v riadnej ***, kvôli takejto blbosti mi vyfučalo niekoľko stoviek eur. ach tie naše skvelé zákony. človek aby aj vyštudoval právo v dnešnej dobe aby takýmto veciam predišiel.

ďakujem vám všetkým za pomoc.
Prečo to riešiš po takmer pol roku ?
Katy a R
11.04.12,11:29
tak to je v riadnej ***, kvôli takejto blbosti mi vyfučalo niekoľko stoviek eur. .......
- tak to je fakt:mee: (len čia .. :confused:;)) - Prečo si to tak riešil :confused::eek::eek: - nebola vtedy nejaká dovolenka? prípadne sa dohodnúť so zamestnávateľom - že nadpracuješ ... alebo tá PNka vystavená skôr :confused:
- terazky už ozaj nič !:mee: