nabe
12.04.12,09:11
Naša firma zmenila obchodné meno, nič viac len čisto názov. Oznámenia sme rozoslali na všetky úrady, no zistili sme že sme zabudli na firemné autá a ich prepísanie. Čo treba poslať, alebo zariadiť, aby nám zmenili obchodné meno aj v techničákoch?
Economic
12.04.12,17:21
Nie je to zmena u držiteľa a vlastníka vozidla ? Kontaktuj príslušný DI. Neviem, či by tu stačilo len ohlásenie zmien.... keď v techničáku figuruje obchodné meno spoločnosti, ktorá je držiteľ alebo aj vlastník.
nabe
12.04.12,19:00
Nie je to zmena u držiteľa a vlastníka vozidla ? Kontaktuj príslušný DI. Neviem, či by tu stačilo len ohlásenie zmien.... keď v techničáku figuruje obchodné meno spoločnosti, ktorá je držiteľ alebo aj vlastník.

Nakoľko vlastníkom vozidiel je lízingovka, sme len držiteľ. Volala som na DI ale relevantnu odpoveď mi nedali, takže neviem čo treba a či vôbec treba. Ale na techničáku figuruje naše stare obchodne meno...
Economic
13.04.12,04:40
A čo ti povedali na DI keď to nebola relevantná odpoveď ? A čo sa tam radšej zastaviť a vysvetliť si situáciu ?
truch
13.04.12,05:45
nabe
17.04.12,10:24
Ďakujem toto mi naozaj pomohlo.
Ešte taká otázka, autá tam musia byť fyzicky? alebo stačí prísť s papiermi ako žiadosť, výpis z OR, splnomocnenie, poistenie a technická preukaz?