gerci86
13.04.12,17:11
Som na materskej dovolenke rok a pol.chcela by som si privyrobiť.Skúšala som nájsť nie akú prácu na doma,ale nič seriózne som nenašla.Preto by som sa chcela opýtať či neviete o nie akej serióznej práci na doma.Vopred ďakujem,ostávam s pozdravom.
myara
13.04.12,15:23
http://www.sme.sk/c/6310688/zarobte-stovky-eur-za-hodinu-zn-praca-z-domu.html

serioznych ponuk prace na doma je velmi malo, idealne je, ak ti to umozni zamestnavatel, pre ktoreho by si inak pracovala normalne niekde vo firme, ale takych ponuk tiez nie je vela
gerci86
14.04.12,06:24
No veď práve.Písala som tu aj preto lebo som si myslela že mi niekto nap.nieakú stránku na prácu na doma ,s ktorou má dobré skúsenosti.Máme to ťažké,treba sa pustiť asi len do podnikania.Ty by si sa pustil(a) do akého podnikania?Ďakujem za tvoj názor a radu.Ostávam s pozdravom.
myara
15.04.12,09:58
No veď práve.Písala som tu aj preto lebo som si myslela že mi niekto nap.nieakú stránku na prácu na doma ,s ktorou má dobré skúsenosti.Máme to ťažké,treba sa pustiť asi len do podnikania.Ty by si sa pustil(a) do akého podnikania?Ďakujem za tvoj názor a radu.Ostávam s pozdravom.

take stranky hadam ani neexistuju, ktore by ponukali serioznu pracu na doma
do podnikania by som sa pustila, a dufam ze sa aj pustim :)
skus si zatial pozriet aspon tuto stranku http://tipy-ako-usetrit.meu.zoznam.sk/ako-usetrit/
gerci86
15.04.12,12:09
Ďakujem,za tip na stránku,ale nič ma tam neoslovilo.Mala som tam pozerať niečo konkrétne?Mám predstavu na podnikanie len by som potrebovala poradiť ako začať.Hľadala som tu na stránke človeka ktorý podniká alebo má skúsenosti v podnikaní v realitke.Nepoznáte niekoho vy?Vopred ďakujem,ostávam s pozdravom.
lilli00
16.04.12,15:17
ja tiez navstevujem tu stranku, skuste pozriet inu zalozku - http://tipy-ako-usetrit.meu.zoznam.sk/zarabajte-na-webe/, na ľavo sú záložky ako napr. vypĺňamnie dotazníkov, odporuč a získaj, partnerske programy a pod. Mna napriklad oslovilo to vyplnanie dotaznikov, uz som sa registrovala do vsetkych spolocnosti, co su tam uvedne a je to super. Ako drobne privyrobenie si na materskej odporucam
gerci86
17.04.12,11:23
Ahoj,ďakujem za návrh.Pozerala som to,ale moc som tomu nepochopila.To budem posielať dotazníky z mojej meilovej adresy mojím známym.A kto ich vyplní a znova ich odošle mne tak dostanem body,alebo kredity?Po spočítaní si môžem za body vybrať peniaze?A za nazbierané kredity mám zľavy?Budem rada keď mi ešte poradíš,vopred ďakujem ostávam s pozdravom.
lilli00
17.04.12,15:44
Toto je praca pre respondentov, tzn. ze nebudes nikomu dotazniky posielat, ale ich budes vyplnat sama. Napriklad Ti poslu dotaznik o tom, ake jogurty nakupujes najcastejsie, ci mas rada napr. Activiu...apod. Cize budes vyjadrovat svoje nazory k roznym temam a za kazdy dotaznik ziskat odmenu,. Vacsinou sa to pohybuje od 1 EUR az po 6 EUR, niekedy viac. Zavisi to od casovej narocnosti dotaznika.
lilli00
17.04.12,15:52
Norushka
17.04.12,16:46
nO ja by som tiez rada mala nejaku pracu na doma. som tiez na materskej rok a pol a chyta ma uz depresia z financii :( lenze ja byvaeho zamestnavatela nemam, kedze som na matersku sla zo skoly
Azel
09.09.12,08:32
Ja som sa najbližšie dozvedel o takejto ponuke:

www.revolucni-prijem.cz/1B6C31 (http://www.revolucni-prijem.cz/1B6C31)

Pracuje sa z domu, netreba nikam chodiť. Proste zháňate ľudí do projektu. Môžete vkladať inzerciu, hľadať na sociálnych sieťach, portáloch atď.

Nemusíte nikomu nič ponúkať ani vnucovať. Kto má záujem, prihlási sa. Za každého nového člena dostanete 1000 Kč. Myslím, že sa to oplatí aspoň skúsiť.
Indeed
09.09.12,13:25
Všetko je to o tom,že musíte ragovať na DOPYT , ktorý existuje.

Umelo vytvárať dopyt po Vašej ponuke , na ktorú nikto nereaguje nemá zmysel.
Azel
15.09.12,19:46
Chcel by som sa ospravedlniť za svoj predošlý príspevok.

Projekt "Revoluční příjem" síce naozaj existuje, ale v SR sa ešte nedá nadviazať spolupráca, takže si to môžete len vyskúšať.

Aj ja som sa na tom oklamal. Oznámila mi to až telefonicky jedna operátorka.

Ak je tu nejaký admin, nech to zmaže, aby sa nechytili na to ďalší ľudia.



Ale je jeden projekt, ktorý by mal naozaj fungovať a mal by ísť aj na Slovensku:

http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=129322

Získavate ľudí pre internetový obchod. Za každého klienta máte mesačnú províziu, takisto za každého klienta, ktorého získa Váš klient atď. až do 5. línie. Odmena je síce menšia (25 Kč), ale nevypláca sa jednorazovo, ale pravidelne. Každý mesiac.

Pre svoju účasť na projekte Vám stačí urobiť dvojmesačne nákup za 1200 Kč. Inak pre tento mesiac (september) to neplatí. Nemusíte nakupovať. Môžete spokojne budovať svoju štruktúru bez nákupu a najbližší nákup spravíte až za obdobie október-november 2012.

Dúfam, že toto bude aspoň ako-tak fungovať. Je to pomerne mladý projekt (od marca).
xtriadax
16.09.12,04:51
Chcel by som sa ospravedlniť za svoj predošlý príspevok.

Projekt "Revoluční příjem" síce naozaj existuje, ale v SR sa ešte nedá nadviazať spolupráca, takže si to môžete len vyskúšať.

Aj ja som sa na tom oklamal. Oznámila mi to až telefonicky jedna operátorka.

Ak je tu nejaký admin, nech to zmaže, aby sa nechytili na to ďalší ľudia.



Ale je jeden projekt, ktorý by mal naozaj fungovať a mal by ísť aj na Slovensku:

http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=129322

Získavate ľudí pre internetový obchod. Za každého klienta máte mesačnú províziu, takisto za každého klienta, ktorého získa Váš klient atď. až do 5. línie. Odmena je síce menšia (25 Kč), ale nevypláca sa jednorazovo, ale pravidelne. Každý mesiac.

Pre svoju účasť na projekte Vám stačí urobiť dvojmesačne nákup za 1200 Kč. Inak pre tento mesiac (september) to neplatí. Nemusíte nakupovať. Môžete spokojne budovať svoju štruktúru bez nákupu a najbližší nákup spravíte až za obdobie október-november 2012.

Dúfam, že toto bude aspoň ako-tak fungovať. Je to pomerne mladý projekt (od marca).

:eek: to musí byť super biznis. Niekto si chce privyrobiť a ty mu ponúkaš aby nakupoval za 1200 KČ a dostane odmenu 25 KČ :confused:
Azel
16.09.12,19:15
:eek: to musí byť super biznis. Niekto si chce privyrobiť a ty mu ponúkaš aby nakupoval za 1200 KČ a dostane odmenu 25 KČ :confused:

Xtriadax, nakupovať treba len bežný spotrebný tovar. Čiže nijakú elektroniku, luxusný tovar atď. ale napríklad ryžu, olej, sladkosti, pracie prášky, šampóny, mydlá atď. čiže tovar, bez ktorého sa človek nezaobíde a tak či tak ho kupuje.

Rozdiel je v tom, že ho kúpiš v internetovom obchode, čiže nemusíš poň nikam chodiť a ešte si môžeš zarobiť tým, že získavaš ďalších ľudí.

A áno, odmena 25 Kč je malá. Ale keď získaš 5 ľudí, máš 125, keď každý z nich získa aspoň 5, máš 625, v tretej línii 3125 atď. Práve na tomto sa dá dobre zarobiť. Obchod je mladý, začal v marci a teraz by mohla prísť expanzia, pretože sa chystá rozšíriť sortiment výrobkov.
xtriadax
17.09.12,07:49
mám rád tieto pyramídy. Zarába sa pri nich na hlúposti niektorých ľudí pretože budú kupovať hlúposti aby splnili limit ;) a nezrušili im účet.
Azel
18.09.12,16:45
mám rád tieto pyramídy. Zarába sa pri nich na hlúposti niektorých ľudí pretože budú kupovať hlúposti aby splnili limit ;) a nezrušili im účet.

Žiadne hlúposti by som rozhodne nekupoval. Keď vidím, že projekt je neperspektívny, vykašlem sa na to. Ak sa projekt dobre rozbehne, tak nebudem musieť kupovať hlúposti, resp. bude mi to jedno, lebo budem mať taký pasívny príjem, že ma to nebude vzrušovať.

Ale určite tam nemusíš kupovať hlúposti. Sortiment je dobrý už teraz a mal by sa rozšíriť. Prvadaže všetko bude závisieť od toho, koľko ľudí bude ochotných nakupovať. Ak projekt nebude prosperovať už teraz, tak sa veru nerozbehne. Je to vratká pôda, ale na to musí byť každý proste pripravený. Môžeš mať veľa a nemusíš mať aj nič. Tak to v podnikaní chodí...
Azel
18.09.12,17:02
A súhlasím s tým, že 25 Kč je za klienta málo. Možno práve preto to ľudia odmietajú. Osobne si myslím, že by to malo byť aspoň 50. Isteže, každý je opatrný s odmeňovaním, ale zase musí to mať isté medze. Okrem toho to naozaj škaredo vyzerá, keď sa povie, že musíte nakupovať za 1200 korún. Taký revoluční příjem vyzerá lepšie, lebo odmenu dostanete vyššiu (aspoň naoko) ako sú Vaše výdavky, ale musíte sa registrovať na 2 roky a zaviazať sa dopredu, čo je doslova vydieračské. (Čiže teraz dostanete viac, ale potom vám beda-prebeda, ak sa vám nebude dariť.)

Dá sa však na to pozerať aj tak, že nerobíte nič iné, len zaobstarávate nákup, ktorý by ste si museli zaobstarať tak či tak. Kupujete len tie isté veci, aké by ste kúpili aj v normálnom obchode. Máte však dopredu stanovenú sumu - kúpim len za toľko a za toľko, to mi vystačí povedzme na týždeň-dva, nebudem kupovať hlúposti a presne si stanovím, čo kúpim, keď to mám v internetovom obchode.

Príde mi len to, čo si objednám a nebudem si po to nikam chodiť, ale príde mi to rovno domov, navyše za nižšiu cenu ako v bežnom obchode, čiže nemusím behať po meste a zháňať zľavy, ale budem to mať proste doručené domov. A popri tom môžem ja pasívne zarobiť, lenže 25 Kč je naozaj veľmi málo a treba na to veľa ľudí a času, aby sa to poriadne rozrástlo. A keďže väčšina Slovákov je v tomto konzervatívnych, nejakých 25 korún ich nepresvedčí...

Toto je asi to hlavné, čo ľudí odrádza od tohto projektu a ak podmienky zostanú nezmenené, neviem, akým spôsobom sa bude rozrastať, keď, tak len veľmi pomaly, pretože množstvo ľudí odradí práve toto. A hlavné je, aby to ľudí neodradilo hneď na začiatku, lebo potom ťažko príde expanzia. Od firmy by bolo lepšie investovať na začiatok viac a potom čakať väčší rozmach ako robiť to takto...
xtriadax
18.09.12,17:19
A súhlasím s tým, že 25 Kč je za klienta málo. Možno práve preto to ľudia odmietajú. Osobne si myslím, že by to malo byť aspoň 50. Isteže, každý je opatrný s odmeňovaním, ale zase musí to mať isté medze. Okrem toho to naozaj škaredo vyzerá, keď sa povie, že musíte nakupovať za 1200 korún. Taký revoluční příjem vyzerá lepšie, lebo odmenu dostanete vyššiu (aspoň naoko) ako sú Vaše výdavky, ale musíte sa registrovať na 2 roky a zaviazať sa dopredu, čo je doslova vydieračské. (Čiže teraz dostanete viac, ale potom vám beda-prebeda, ak sa vám nebude dariť.)

Dá sa však na to pozerať aj tak, že nerobíte nič iné, len zaobstarávate nákup, ktorý by ste si museli zaobstarať tak či tak. Kupujete len tie isté veci, aké by ste kúpili aj v normálnom obchode. Máte však dopredu stanovenú sumu - kúpim len za toľko a za toľko, to mi vystačí povedzme na týždeň-dva, nebudem kupovať hlúposti a presne si stanovím, čo kúpim, keď to mám v internetovom obchode.

Príde mi len to, čo si objednám a nebudem si po to nikam chodiť, ale príde mi to rovno domov, navyše za nižšiu cenu ako v bežnom obchode, čiže nemusím behať po meste a zháňať zľavy, ale budem to mať proste doručené domov. A popri tom môžem ja pasívne zarobiť, lenže 25 Kč je naozaj veľmi málo a treba na to veľa ľudí a času, aby sa to poriadne rozrástlo. A keďže väčšina Slovákov je v tomto konzervatívnych, nejakých 25 korún ich nepresvedčí...

Toto je asi to hlavné, čo ľudí odrádza od tohto projektu a ak podmienky zostanú nezmenené, neviem, akým spôsobom sa bude rozrastať, keď, tak len veľmi pomaly, pretože množstvo ľudí odradí práve toto. A hlavné je, aby to ľudí neodradilo hneď na začiatku, lebo potom ťažko príde expanzia. Od firmy by bolo lepšie investovať na začiatok viac a potom čakať väčší rozmach ako robiť to takto...

Jasná pyramída :eek: Máš živnosť? Ako chceš zdaniť svoj príjem 25,- Sk, teda tých 83 centov za každého "hlupáka", ktorého nahovoríš?
xtriadax
18.09.12,17:24
Som na materskej dovolenke rok a pol.chcela by som si privyrobiť.Skúšala som nájsť nie akú prácu na doma,ale nič seriózne som nenašla.Preto by som sa chcela opýtať či neviete o nie akej serióznej práci na doma.Vopred ďakujem,ostávam s pozdravom.

Keďže si na materskej dovolenke, máte malé dieťa, alebo deti. Čo tak urobiť si živnosť a skúsiť predávať detské second-hand oblečenie cez bazár. Nakúpiť tovar na kilá, nechať si oblečenie pre svoje deti a zbytok predať. Nie sú to však ľahko zarobené peniaze. Veci treba oprať, ožehliť, nafotiť, pomerať, nahodiť na veľa stránok s bazárovými vecami a po predaji zabaliť a odoslať. Ale je to pre ženy na materskej asi najlepšia možnosť malého zisku a pekné oblečenie pre svoje deti tiež poteší :) .
Azel
18.09.12,17:58
Jasná pyramída :eek: Máš živnosť? Ako chceš zdaniť svoj príjem 25,- Sk, teda tých 83 centov za každého "hlupáka", ktorého nahovoríš?

Myslím, že príjem sa zdaňuje až od nejakých 500 €, sa mi zdá :)

Ale tuná je iný problém. Bežný Čech nemusí platiť poštovné. Tovar v obchode je za lacnejšie ceny ako obvykle a navyše ho má za 1-2 dni doma.

Slovák poštovné platiť musí a než mu to doručia, trvá to dlhšie, tak prečo by objednával cez internet? Navyše Slováci sú ešte aj chudobnejší, takže skôr uprednostnia lacnejší tovar v normálnom obchode, aj keď nie je značkový.

A odmena 25 Kč je málo. Ak by to bolo aspoň 2 €, tak by záujemcov bolo oveľa viac. Takto sa tento projekt na SVK rozbehne len veľmi ťažko.
xtriadax
18.09.12,18:06
Myslím, že príjem sa zdaňuje až od nejakých 500 €, sa mi zdá :)

To sa ti zle zdá :eek: . Žiaden limit neexistuje. Tu ide o podstatu samotného podnikania. Podnikáš preto, aby si mal zisk. Tvoj zisk je napríklad 83 centov za každého "klienta". Na takýto spôsob podnikania musíš mať živnosť, platiť odvody do sociálnej aj zdravotnej poisťovne a na konci roka odviesť daň zo zisku :--- . V opačnom prípade ide iba o "čierne" peniaze a nelegálne "podnikanie" :confused:
Azel
18.09.12,21:50
To sa ti zle zdá :eek: . Žiaden limit neexistuje. Tu ide o podstatu samotného podnikania. Podnikáš preto, aby si mal zisk. Tvoj zisk je napríklad 83 centov za každého "klienta". Na takýto spôsob podnikania musíš mať živnosť, platiť odvody do sociálnej aj zdravotnej poisťovne a na konci roka odviesť daň zo zisku :--- . V opačnom prípade ide iba o "čierne" peniaze a nelegálne "podnikanie" :confused:

Môžeš mi povedať, v ktorom zákone si sa to dočítal? Dosť by ma to zaujímalo.

Čiže ja keď mám obchod a dohodnem sa s kamarátom, že povie dvom ďalším, že je to super obchod, aby tam išli nakupovať a ja mu za to dám jedno pivo, ide o nelegálne podnikanie, správne som to pochopil?

Z toho piva bude on musieť platiť odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne a na konci daňového obdobia odviesť daň zo zisku, lebo zákon o dani z príjmov nepozná nijakú hranicu 500 €.

Okrem toho ten kamarát si musí ísť vybaviť ŽIVNOSŤ, aby mohol takúto činnosť aspoň raz uskutočniť, lebo každé podnikanie je živnosťou a bez toho to jednoducho nepôjde.

Alebo ja sa dohodnem s nejakou firmou, že budem predávať jej výrobky a dostávať za to provízie. Tým pádom ide o čierne peniaze, za ktoré ma môžu postihovať, lebo kto to kedy videl robiť takúto činnosť bez živnosti alebo bez podnikateľského oprávnenia...
xtriadax
19.09.12,06:14
Môžeš mi povedať, v ktorom zákone si sa to dočítal? Dosť by ma to zaujímalo.

Čiže ja keď mám obchod a dohodnem sa s kamarátom, že povie dvom ďalším, že je to super obchod, aby tam išli nakupovať a ja mu za to dám jedno pivo, ide o nelegálne podnikanie, správne som to pochopil?

Z toho piva bude on musieť platiť odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne a na konci daňového obdobia odviesť daň zo zisku, lebo zákon o dani z príjmov nepozná nijakú hranicu 500 €.

Okrem toho ten kamarát si musí ísť vybaviť ŽIVNOSŤ, aby mohol takúto činnosť aspoň raz uskutočniť, lebo každé podnikanie je živnosťou a bez toho to jednoducho nepôjde.

Alebo ja sa dohodnem s nejakou firmou, že budem predávať jej výrobky a dostávať za to provízie. Tým pádom ide o čierne peniaze, za ktoré ma môžu postihovať, lebo kto to kedy videl robiť takúto činnosť bez živnosti alebo bez podnikateľského oprávnenia...

Keď budeš mať ty obchod a dáš svojmu kamarátovi pivo, tak to pivo v tom svojom obchode "kúpiš", teda urobíš blok cez registračnú pokladňu, čím máš teda oficiálny príjem, ktorý potom zdaníš a odvedieš DPH ak budeš platcom. Inak ho nemáš ako odpísať zo svojho skladu. Ak tak neurobíš, ide tiež iba o čierny predaj. To znamená, že buď ten príjem zdaníš ty tým, že si na "pyramídové podnikanie" urobíš živnosť, alebo firma, ktorá bude vyplácať provízie na základe pracovnej zmluvy s tebou.

Prešiel som si v rýchlosti aj podmienky na stránke, ktorú tu tak obhajuješ. Prečítal si si ich? V časti X. Záverečné ustanovenia, kde sa v bode 7 píše: "7. SP prohlašuje, že si je vědom svých povinností zdanit své příjmy podle příslušných předpisů. V případě soustavné dlouhodobé činnosti je povinen opatřit si pro svoji činnost živnostenský list." . :---
Ak by ti oni chceli vyplácať províziu 83 centov za každého "zákazníka", ktorého získaš a to legálnou cestou, musel by si mať s nimi podpísanú pracovnú zmluvu, alebo dohodu o pracovnej činnosti. Z tejto by oni odviedli daň a povinné odvody. Oni podľa ich podmienok toto nehodlajú robiť a radšej si to ošetrili všeobecnými podmienkami, kde je uvedené, že živnosť mať musíš. Keby si aj tú pracovnú zmluvu, alebo dohodu mal, musíš ju odniesť aj na úrad práce, kde predpokladám teraz evidovaný si. Úrad práce, teda štát za Teba platí aj Tvoje zdravotné poistenie, na ktoré sa ti skladajú pracujúci alebo podnikajúci ľudia v SR tým, že poctivo platia svoje dane, odvody a DPH :mad:
Azel
19.09.12,17:00
"V případě soustavné dlouhodobé činnosti je povinen opatřit si pro svoji činnost živnostenský list."

Netreba zabúdať, že je to česká stránka, česká legislatíva nie je totožná s tou našou.
Nie každé podnikanie je živnosťou. Ak vykonávaš činnosť sústavne, samostatne, za účelom zisku atď. si podnikateľ, ale nie vtedy, ak dostávaš za ňu nejakých 25 korún...

Ináč ja som študent, nie som na ÚP... A toto mám len ako vedľajšiu činnosť (ktorá sa mi zatiaľ vôbec nedarí :P)
xtriadax
19.09.12,18:29
"Nie každé podnikanie je živnosťou. Ak vykonávaš činnosť sústavne, samostatne, za účelom zisku atď. si podnikateľ, ale nie vtedy, ak dostávaš za ňu nejakých 25 korún...

Vidím, že v tom máš pekný guľáš :D . "nie každé podnikanie je živnosť" :D Tým si ako čo myslel? :D Na každé podnikanie potrebuješ živnosť :--- .


"Ak vykonávaš činnosť sústavne, samostatne, za účelom zisku atď. si podnikateľ, ale nie vtedy, ak dostávaš za ňu nejakých 25 korún...
A ty prosím ťa za akým účelom zháňaš ďalších ľudí, z ktorých by si mal potom čo? ZISK?

Odmeny na tej Tvojej stránke sú uvedené:
DRUHÁ LINIE
625 Kč každý měsíc
TŘETÍ LINIE
3.125 Kč každý měsíc
ČTVRTÁ LINIE
15.625 Kč každý měsíc
PÁTÁ LINIE
78.125 Kč každý měsíc

Teda od ktorej línie podľa Teba si už budeš musieť urobiť živnosť?

PS: Štát za Teba platí zdravotné poistenie aj keď si iba študent a na to má financie práve od pracujúcich alebo podnikajúcich ľudí v SR keď zaplatia svoje dane, odvody a DPH.
Azel
21.09.12,20:04
Xtriadax - vidím, že sa chceš len hádať. Na to ja nemám chuť, takže na tvoj kvetnatý príspevok nebudem reagovať.

Tvoje vedomosti z oblasti práva sú mizerné, ak tvrdíš, že každé podnikanie je živnosťou.

Neviem, koľko toho vieš o zákonoch a o tom, na akej úrovni sa u nás prijímajú. Ak máš nejaké nezrovnalosti, vyrieš si ich sám, keď si taký múdry.
marjankaj
21.09.12,21:24
"V případě soustavné dlouhodobé činnosti je povinen opatřit si pro svoji činnost živnostenský list."

Netreba zabúdať, že je to česká stránka, česká legislatíva nie je totožná s tou našou.
Nie každé podnikanie je živnosťou. Ak vykonávaš činnosť sústavne, samostatne, za účelom zisku atď. si podnikateľ, ale nie vtedy, ak dostávaš za ňu nejakých 25 korún...

Ináč ja som študent, nie som na ÚP... A toto mám len ako vedľajšiu činnosť (ktorá sa mi zatiaľ vôbec nedarí :P)

A potom načo to vlastne robíš, keď ti nejde o zisk? Mnohí podnikatelia podnikajú a zisk nedosahujú. Vykazujú stratu. A predsa je to podnikanie. A musia podnikať podľa nejakých predpisov. Napríklad aj na základe živnostenského oprávnenia.

Ak si taký zbehlý v zákonoch, tak by ti nemalo uniknúť, že živnostenský list sa už nevydáva.

A len tak mimochodom. V čom bude spočívať tá tvoja ČINNOSŤ?
marjankaj
21.09.12,22:13
http://www.rozhladna.sk/marketing/mytus-cez-mlm-sa-da-zarobit/

Ale ak máš iné skúsenosti ako tamten, tak nám ich nezabudni prezradiť. A pošli nejaké fotky z Bahám alebo kde zakotvíš.
Prajem ti veľa úspechov.
xtriadax
22.09.12,09:26
Xtriadax - vidím, že sa chceš len hádať. Na to ja nemám chuť, takže na tvoj kvetnatý príspevok nebudem reagovať.

Tvoje vedomosti z oblasti práva sú mizerné, ak tvrdíš, že každé podnikanie je živnosťou.

Neviem, koľko toho vieš o zákonoch a o tom, na akej úrovni sa u nás prijímajú. Ak máš nejaké nezrovnalosti, vyrieš si ich sám, keď si taký múdry.

To, že každé podnikanie je živnosťou si tvrdil ty. Je to ako keby si motal hrušky s jablkami :D . Tak ešte raz a pomaly - Na každé podnikanie potrebuješ mať živnostenské oprávnenie. Teda aj na tú Tvoju podvodnú pyramídovú hru :--- . A či sú moje vedomosti z práva mizerné, to je v podstate úplne jedno, lebo k živnostenskému oprávneniu a následnému poctivému podnikaniu byť právnikom nepotrebuješ :D . Teda v jednej Tvojej vete: "Tvoje vedomosti z oblasti práva sú mizerné, ak tvrdíš, že každé podnikanie je živnosťou" - si povedal tri úplné hlúposti, ktoré medzi sebou nemajú nič spoločné :D . Ale to je samozrejme Tebe, ako študentovi ešte odpustiteľné :rolleyes: .
xtriadax
27.09.12,12:06
alencek
09.10.12,19:48
Ja som sa najbližšie dozvedel o takejto ponuke:

www.revolucni-prijem.cz/1B6C31 (http://www.revolucni-prijem.cz/1B6C31)

Pracuje sa z domu, netreba nikam chodiť. Proste zháňate ľudí do projektu. Môžete vkladať inzerciu, hľadať na sociálnych sieťach, portáloch atď.

Nemusíte nikomu nič ponúkať ani vnucovať. Kto má záujem, prihlási sa. Za každého nového člena dostanete 1000 Kč. Myslím, že sa to oplatí aspoň skúsiť.

zdravím, napíšte mi prosím na mail: lena2005@azet.sk Vašej doterajšie skúsenosti s týmto projektom, díky....tam je treba mesačne vkladať ca. 40E?
kopretinka
10.08.13,13:04
Ja som sa najbližšie dozvedel o takejto ponuke:

www.revolucni-prijem.cz/1B6C31 (http://www.revolucni-prijem.cz/1B6C31)

Pracuje sa z domu, netreba nikam chodiť. Proste zháňate ľudí do projektu. Môžete vkladať inzerciu, hľadať na sociálnych sieťach, portáloch atď.

Nemusíte nikomu nič ponúkať ani vnucovať. Kto má záujem, prihlási sa. Za každého nového člena dostanete 1000 Kč. Myslím, že sa to oplatí aspoň skúsiť.

zdravím, napíšte mi prosím na mail: lena2005@azet.sk Vašej doterajšie skúsenosti s týmto projektom, díky....tam je treba mesačne vkladať ca. 40E?
prosím ťa,to je aký zárobok,keď tam treba mesačne platiť? :eek: to furt sa nájdu nejakí drbnutí ľudia,čo tomu veria??:eek:
:D:D:D:D:D:D