tothmiroslav
13.04.12,20:07
neviete o niekom kto by mal zaujem kupit komplet vinarske zavody v Tokajskej oblasti?viac info cez PM
mattto
13.04.12,18:50
nemusíš všetko riešiť cez súkromné správy, napíš aspoň čo to znamená "vinárske závody"? Vinice? aká rozloha? technológie? budovy? veľkosť produkcie?
hubatá
14.04.12,04:59
Opýtaj sa v parlamente prečo ich doteraz žiaden posranec nesprivatizoval, tam majú najlepšie informácie čo, kde, koľko vynáša a komu.........
tothmiroslav
15.04.12,04:36
ide o 46 ha vysporiadanej pody z toho:11,1 ha vysadene v roku 2009 a 35 ha pripravene na vysadbu a podane na podporu vysadby(dotacia cca 20000 euro/ha).Na pozemku je spracovatelna za 169mil SKK(komplet technologia na spracovanie, fermentaciu, flasovanie) dokoncene v roku 2010.K tomu 2x traktor Lamborghini + komplet prislusenstvo(vlecky, pluhy, zastrihovace, disky...)
Pravna forma s.r.o. moze ist o predaj obchodneho podielu
profesional
16.04.12,05:08
Je tu dolezita ale jedna zasadna vec. Ako je to s personalnym obsadenim spolocnosti a s know how? Lebo mozes mat pody v Tokajskej oblasti kolko chces, mozes mat tu najlepsiu techniku a ajvyssie dotacie. Ale bez know how a ludi co o Tokaji nieco vedia v skutocnosti ziadny Tokaj nevyrobis. A to je dost zasadne.
tothmiroslav
23.04.12,02:25
tak v tomto by nemal byt problem, všetko je zabezpečene(personal, odbornici aj know-how)
Indeed
23.04.12,04:16
Tiež mi nejde do hlavy,prečo sa niekto chce zbaviť kompletne zariadeného podniku, ktorý funguje a má perspektívu..
Indeed
23.04.12,04:18
Skus sa poinformovať na ministerstve podohospodárstva,

tu sa pohybuju zväčša len malé ryby....
Efkon
27.04.12,10:04
Ak čakaš, že tu niekto vytiahne z vrecka prachy a kupi to od teba, tak ešte chvilku čakaj.
Ja by som spracoval k tomu podrobnejši material a skusil s nim osloviť firmy, ktoré v tomto biznise robia. Vino Nitra, Movino Veľký Krtíš ... je ich dosť. To je podla mna najrealnejšie. Pochybujem, že by do toho išiel niekto iný.
MRichardM
27.04.12,11:13
Mne sa zakrútili oči len keď som si prečítal o traktoroch Lamborghini :eek:
pre_podnikanie
27.04.12,12:17
Najreálnejšie je asi naozaj osloviť ostatných hráčov na trhu (Slovensko, Maďarsko) formou tendra. Pripraviť teaser (Infomemo) a rozposlať. Teoreticky by o to mohli mať záujem aj nejakí finanční investori ktorých poznám, aj keď popravde do poľnohospodárstva sa veľmi nehrnú. V konečnom dôsledku však aj tak bude rozhodovať cena.