Katka01
14.04.12,10:56
Ahojte. Chcem si prenajat byt a potrebujem to velmi surne. Vlastne v pondelok idem na nejake obhliadky a potrebujem sa uz bud v ten den alebo najneskor v utorok nastahovat. Chcem sa spytat na platbu. Viem, ze budem musiet platit okrem najomneho aj kauciu a najradsej by som to zaplatila cez ucet, aby som o tom mala jasny doklad a nemohli ma osalit. Mam aj z minulosti zle skusenosti, hoci nie priamo s prenajmom bytu, ale som dost opatrna a bojim sa, aby ma zas nepodviedli. Teda najradsej by som to zaplatila na ucet, ale neviem, ak budu mat inu banku ako ja, bude to trvat okolo 2 dni kym to dojde. A ja by som sa potrebovala nastahovat hned, predpokladam ale, ze mi nedaju kluce od bytu kym im ta platba nenabehne. Druha moznost by bola dat im tie peniaze hned v hotovosti a k tomu sa chcem spytat. Staci, ked jednoducho podpiseme nejaky papier, netreba ist k notarovi a overit to? Ak by vznikli nejake problemy, ma taky papier bez notarskeho overenia nejaku vahu? Dakujem
trevize
14.04.12,09:04
Co tak vlozit peniaze priamo do banky prenajimatela?
Mária27
14.04.12,09:59
Môžeš vložiť v hotovosti peniaze priamo na ich účet v banke. Dostaneš o tom doklad, ktorý im ukážeš, prípadne aj dáš kópiu. Peniaze by mali mať v ten deň na účte pripísané.
noki123
14.04.12,23:10
presne tak
Katka01
16.04.12,07:38
Diki, ze ma to nenapadlo :-)