Marek Lupka
14.04.12,20:27
Ahojte poradaci , chcel by som od vas poradiť kde sa daju kupiť veci na prerabku (napr.kable na elektriku,sanita,obklady....), Som z TO ,takže z okolia alebo nejake internetove obchody... Dik moc za info...
lujza.j
14.04.12,18:32
a čo takto si trošku pogúúúgliť.......
lujza.j
14.04.12,18:34
buchač
14.04.12,18:36
.....fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúj...........ale máš pravdu ....:-)
Marek Lupka
14.04.12,18:41
nema každy čas hladať na nette !!! je tam toho strašne vela a dufal som že sa niekdo normalny ozve ,,,ale aj tak dik za ochotu :( dufam že ti niekdo tak isto poradi ako ti mne ked budeš niečo potrebovať ......
lujza.j
14.04.12,18:44
nema každy čas hladať na nette !!! je tam toho strašne vela a dufal som že sa niekdo normalny ozve ,,,ale aj tak dik za ochotu :( dufam že ti niekdo tak isto poradi ako ti mne ked budeš niečo potrebovať ......
hej? ale poradu.sk si našiel, tiež tu teraz tráviš čas....
220870
14.04.12,19:13
Káble na ulici Dopravná,oproti ozete cez chocinu.Obklady v bývalom osivári smer Nemčice,p.Ďatelinková sídlisko východ,ul pod kalváriou 3 predajne,pri zimnom štadióne.Stavebiny stavivá garaj ,švajlen, schendiegen ,heyden,farby laky na Stumerovej (majú aj sadrokartony a zateplováky) alebo na smrtke.Stavebiny na hrade.Kurenársky a obkladačský materiál aj na dopravnej a ul pod kalváriou,alebo pri kauflande.